Код: 6792204 Адаптер Nikon Mount Adapter FTZ II

  • Артикул: JMA905DA
  • Адаптер для Nikon F

Гарантія: 12 мес

Один байонет. Безмежне натхнення
Світ об'єктивів NIKKOR. Нескінченні можливості. Використовуйте об'єктиви з байонетом F із фотокамерою Nikon Z.

Без компромісів
Встановлювати об'єктиви з байонетом F на фотокамери Nikon Z стало зручніше завдяки перехіднику байонету FTZ II другого покоління. У нього покращена ергономіка, тому при вертикальній зйомці у вас буде достатньо місця для пальців, навіть у рукавичках. Який би об'єктив із байонетом F ви не використовували, якість зображення залишається незмінною, а при використанні об'єктивів NIKKOR, не оснащених системою придушення вібрацій (VR), ви зможете досягти абсолютно нового рівня різкості.

Новий рівень різкості
Тепер для сотень об'єктивів з байонетом F доступна зйомка в режимі автоматичної експозиції. Об'єктиви з байонетом F, оснащені двигуном автофокусування, зберігають усі можливості автофокусування.

Неперевершена стабілізація
Якщо ви використовуєте об'єктив з байонетом F з функцією VR, відстеження відхилень горизонтальної та вертикальної осей камери доповнюється вбудованою в камеру функцією відстеження відхилень третьої осі. Якщо використовується об'єктив з байонетом F без функції VR, відхилення всіх трьох осей коригуються самою фотокамерою.

Стиль NIKKOR
Бездоганний – це не лише про роботу. Перехідник байонету FTZ II пофарбований під колір шкіри та гармонійно поєднується з об'єктивом. І з фотокамерою Nikon серії Z.

Сміливіше вперед
Продумана конструкція захищена від пилу та крапель вологи. Місця з'єднання об'єктива та камери, а також кнопки та важелі забезпечені гумовими ущільнювачами. Завдяки легкому та міцному корпусу з магнієвого сплаву ви можете вирушити зі своєю фотокамерою будь-куди. 

Тип

Адаптер

Сумісність з фотокамерами

Nikon F

Вага

125 г