Код: 6677352 Акумуляторний пилосос Samsung VS15A6032R5/EV

  • Артикул: VS15A6032R5/EV
  • Тип: Акумуляторний
  • Тип прибирання: Сухе
  • Пилозбірник: Контейнер
  • Об'єм пилозбірника: 0.8 л

Гарантія: 3 года

Більше потужності, менше зусиль

Потужний, але легкий
Ефективніше прибирання
Прибирайте підлогу різного типу ефективно завдяки легкому, але потужному бездротовому пилососу. Цифровий інверторний мотор генерує потужність всмоктування 150 Вт*. Аеродинамічна система руху повітря оптимізує повітряні потоки, а мультициклонна система фільтрації повітря затримує найдрібніші частки пилу.

Висока потужність всмоктування
Цифровий інверторний мотор
Прибирайте ефективніше з потужністю всмоктування 150 Вт*. Цифровий інверторний мотор оптимізує рух потоку завдяки крильчатці, лопаті якої приварені до осі за допомогою ультразвукової зварки. Це забезпечує потужність мотору 410 Вт**, ефективне використання енергії та потужність всмоктування до 150 Вт*.

Виняткова потужність всмоктування
Циклонний фільтр Jet Cyclone
Насолоджуйтесь чистішим повітрям і винятковою потужністю всмоктування завдяки високоефективній структурі Jet Cyclone з багатьма циклонами. Оптимальний потік зменшує опір повітря, а 9 циклонів з 27 отворами системи мінімізують втрати потужності всмоктування. Також забезпечується видалення найдрібніших часток пилу з повітря.

Ефективний для чищення килимів
Щітка Jet Fit
Прибирайте дрібні частинки пилу на килимах, а також на твердих підлогах за допомогою щітки Jet Fit Поворотна головка на 180 градусів дозволяє легко змінювати напрямок та чистити кожен кут. І ви можете легко від’єднати щітку одним дотиком, щоб швидко видалити бруд.

Випускає чисте повітря
П’ятишарова система фільтрації HEPA*
Забезпечує чисте повітря завдяки 5-ступеневій системі фільтрації HEPA*. Основний циклон і металева сітка фільтра збирають великі частки на вході повітря. Jet Cyclone і мікрофільтр затримують до 99,99 %** дрібних часток пилу та алергенів, включаючи частки й алергени розміром 0,3–10 мкм***.

Зручна зарядка
Станція заряджання «2-в-1»
Зберігайте та заряджайте свій пилосос зручніше завдяки станції заряджання «2-в-1». Її можна з легкістю налаштувати під кожен дім. Якщо ви хочете зекономити простір, станцію заряджання можна прикріпити до стіни. Або ж її можна використовувати у якості окремої зарядки, щоб ви могли з легкістю вийняти акумулятор і заряджати його всюди.

До 40 хвилин** прибирання
Довговічний змінний акумулятор
Прибирайте довше без підзарядки акумулятора. Висока ефективність акумулятора (2000 мА•год*) підтримує роботу пилососа до 40 хв**. Крім того, ви зможете замінити його запасним*** і продовжити час прибирання до 80 хвилин. Після 500 циклів заряджання-розряджання акумулятор зберігає до 70% початкової ємності****.

Чистка без зусиль
Полегшений дизайн
Очистіть свій будинок без особливих зусиль за допомогою легкого управління та руху. Полегшений дизайн забезпечує максимальну зручність використання та зменшує навантаження на зап’ястя. Портативний корпус важить усього 1,48 кг, що на 21% легше*, ніж звичайні засоби для чищення Samsung. Таким чином, ви можете легко прибрати все.

Jet AR Experience
Крок 1 | Відскануйте QR-код і встановіть програму SAMSUNG HA AR з Google Play Store. Крок 2 | Запустіть програму й оберіть завантаження серії Jet. Крок 3 | Відскануйте маркер доповненої реальності (AR), щоб ознайомитися з технологією Jet.

Тип

Акумуляторний

Тип прибирання

Сухе

Максимальна потужність, Вт

410

Потужність всмоктування, Вт

150

Пилозбірник

Контейнер

Об'єм пилозбірника, л

0,8

Регулювання потужності

На ручці

Додаткові насадки

Щітка Jet Fit

Знімний ручний пилосос

Так

Особливості

Час роботи на турборежимі: 5 хвилин

Парковка

Вертикальна

Живлення

Від акумулятора

Акумулятор

Li-Ion 21.6 V

Час роботи, хв

40

Час зарядки, хв

230

Рівень шуму, дБ

89

Фізичні параметри
Розміри, см

112 х 25 х 20.3

Вага, кг

2.3

Колір

Чорний, сріблястий