Код: 6587463 Антисептик-аерозоль спиртовий для рук GYM Spirit DEZ, 5 л, каністра

  • Артикул: 6587463
  • Засіб антибактеріальний, на основі етилового спирту для шкіри рук, без необхідності змивання, не викликає подразнень, швидко висихає, забезпечує тривале відчуття чистоти та догляду. Безпечно для людини та екології навколишнього середовища.

Гарантія: Без гарантий

Антибактеріальний засіб з функціями екстреної дезінфекції, з ефектом догляду та відновлення шкіри рук, з пролонгованою дією захисту від патогенних мікроорганізмів до 2 годин, з освіжаючим ароматом.

Основними діючими речовинами, які забезпечують ці функції,  є високоякісний парфумований етиловий спирт рослинного походження і комплекс ЧАС (четвертинних амонієвих сполук - алкілдіметілбензіламоніум хлорид, дідецілдіметіламоніум хлорид). Комплексний догляд за шкірою забезпечується за рахунок наступних компонентів: алантоїн - зволожує, пом'якшує шкіру, сприяє регенерації клітин, загоєнню будь-яких пошкоджень шкірних покривів, виконує функцію місцевого анестетика; d-пантенол - відмінно зволожує і регенерує на клітинному рівні проникаючи в усі шари шкіри, загоює пошкодження - тріщини, садна, опіки, обвітрену шкіру тощо; гліцерин - зволожує і пом'якшує.
Засіб використовують за потребою без обмежень з метою швидкої дезінфекції рук, без необхідності змивання.

Антисептик СЕРТИФІКОВАНО на території України! Вміст спирту 70%.

ПЕРЕВАГИ:

  • екстрена дезінфекція завдяки високоякісному парфумовану етиловому спирту рослинного походження
  • пролонгований антибактеріальний ефект проти патогенних мікроорганізмів за рахунок комплексу ЧАС (четвертинних амонієвих сполук)
  • догляд за шкірою з активними компонентами (d-пантенол, алантоїн, гліцерин)
  • оптимальний рівень рН для комфортних відчуттів під час і після використання
  • освіжаючий аромат з квітково-цитрусовими нотами

Тип товару: Для персонального догляду.
Призначення: Засіб антибактеріальний спиртовий незмивний для шкіри рук у вигляді спрею.
Дозування: У формі спрею/аерозолю.
Ніша: Побут, спорт, туризм, активний відпочинок.
Використання: Засіб для персонального догляду з гігієнічною метою в побуті, транспорті, після занять спортом, під час активного відпочинку, туризму, після відвідування місць громадського користування, перед вживанням їжі і т.п.
Спосіб використання: За допомогою дозатора нанести достатню кількість засобу та рівномірно розподілити на поверхні шкіри, не змивати, дати висохнути, використовувати при необхідності без обмежень.
Застереження: Не застосовувати препарат при індивідуальній чутливості до будь-якого компонента засобу та після закінчення його терміну зберігання, а також при неналежних умовах зберігання.
Умови зберігання: Від + 5 С до + 30 С подалі від ліків, продуктів харчування, у недоступних для дітей місцях.
Термін зберігання: 24 місяці від дати виробництва в нерозпечатаній тарі виробника. Використовувати протягом 6 місяців після відкриття.