Код: 6677854 Аудіопідсилювач Sennheiser GSX 1000

  • Артикул: 1000237
  • Тип: Аудіопідсилювач

Гарантія: 2 роки

Аудіопідсилювач GSX 1000 зі стереофонічним процесором обробки звуку sennheiser (технологія binaural rendering engine) призначений у першу чергу для геймерів. Інноваційний алгоритм об'ємного звучання 7.1 virtual surround розроблений з урахуванням вимог сучасного професійного геймінгу. Відчуєте новий рівень об'ємного звуку.

Вдосконалений об'ємний звук
Створений спеціально для роботи з ігровими додатками, аудіокоректор GSX 1000 оснащений стереофонічним процесором обробки звуку. Інноваційний алгоритм об'ємного звучання 7.1 Virtual Surround розроблений з урахуванням вимог сучасного професійного геймінгу. Відчуйте новий рівень об'ємного звуку. Аудіопідсилювач GSX 1000 працює як з ПК, так і з Mac.

Можливість швидко налаштувати звук
Виконаний у стильному та міцному корпусі, GSX 1 000 забезпечений інтуїтивно зрозумілою сенсорною LED-панеллю і алюмінієвим кільцем, за допомогою якого можна швидко та просто відрегулювати гучність звуку, буквально одним дотиком пальця. Додаткові драйвери не потрібні. Тому з GSX 1000 вам не потрібно буде кожен раз виходити з гри, щоб змінити аудіопараметри. Крім того, модель дозволяє зберігати до 4 варіантів власних налаштувань.

Винятковий обсяг
GSX 1000 з виділеним цифро-аналоговим перетворювачем, для якого не потрібні додаткові драйвери, створений для того, щоб надовго стати надійною основою вашого ігрового звуку. Більш того, підсилювач дозволяє з високою точністю налаштовувати не лише звук у грі, але і звук ігрового зв'язку, для цього у GSX 1000 передбачені окремі входи й органи управління. Крім еквалайзера із широким діапазоном настройок з GSX 1000 ви також можете настроювати рівні реверберації, для точнішого та повнішого відчуття різного роду фізичних просторів у ході гри.

Інтуїтивно зрозуміле управління
Коли підсилювач не використовується, його червоно-чорний дисплей поступово згасає, щоб не відволікати вас від геймплея, і знову спалахує, щойно ваша рука виявляється поруч. Функція Sidetone дозволяє швидко змінювати рівні гучності мікрофона та регулювати звучання власного голосу в ігровому чаті. З GSX 1000 також зручно перемикатися між ігровою гарнітурою і динаміками без необхідності постійно перепід'єднати кабелі. 

Загальні параметри
Акустичні характеристики
Підключення
Живлення
Конструкція
Функції і управління
Характеристики мікрофона
Комплектація
Додаткова інформація