Код: 6468290 Біговел-самокат AEST B08 2 in 1 Pink

  • Артикул: B08-Pink
  • Вік: Від 3 до 5 років
  • Стать: Дівчинка
  • Розміри: 58.5 х 10.8 х 32 см

Гарантія: 14 дней

Стильний, яскравий і зручний біговел-самокат — це те, від чого будь-яка дитина буде в захваті. Біговел-самокат учить дитину тримати рівновагу, концентрувати увагу, координувати рухи, відчувати швидкість. При тому що біговел-самокат здатний розвинути досить високу швидкість, малюк ніколи не впаде з нього, оскільки при найменшій небезпеці дитина інтуїтивно спирається ніжками об землю, вирівнюючи положення або гальмуючи.

Універсальна конструкція 2в1: Самокат і біговел в одному корпусі
Просто натисніть спеціальну кнопку та поверніть центральну стійку, і самокат перетвориться в біговел — просто, швидко, зручно!

Якісне виконання корпусу
Сталева основа корпусу в комбінації з пластиковими елементами роблять даний біговел-самокат міцним і легким. Крім того, дану модель дуже зручно транспортувати завдяки знімному керму, а регульовані сидіння і кермо дозволяють комфортно користуватися дітям зі зростом від 95 см до 125 см (3-5 років).

Зручність на висоті
Ретельно продумана ергономіка даної моделі дозволяє легко регулювати висоту сидіння і надійно закріплювати його в потрібному положенні. Після трансформації з біговела в самокат заглушка отвору в місці кріплення сидіння не загубиться, тому що для її зберігання передбачено спеціальне місце в самому сидінні. Кермо знімне, що означає максимальну зручність транспортування.

Безпечна їзда
Стійке положення ноги на майданчику самоката забезпечується його рельєфною поверхнею. Великі колеса допомагають біговел-самокату легко долати дрібні нерівності дороги.

Сучасні технології виробництва
Конструкція даного біговел-самоката високотехнологічна: надійні підшипники в колесах гарантують плавне та тривале кочення без надмірних зусиль при їзді. Крім того, шини, виготовлені із сучасного ТПЕ (термопластичний еластомер), мають цілу низку істотних переваг. Серед них: стійкість до дії вологи та низької/високої температури, а також стійкість щодо механічних пошкоджень.

Тип

Беговел-самокат

Стать

Дівчинка

Вік

Від 3 до 5 років

Максимальне навантаження, кг

20

Складна конструкція

Ні

Гальма

У режимі самоката механічні на задньому колесі

Матеріал

Вуглецева сталь і пластик

Особливості

Висока ударостійкість

Регульована висота сидіння

Регульоване кермо по висоті

Плавна їзда на будь-якій поверхні

Для дитини зростом від 95 см до 125 см

Розміри, см

58.5 х 10.8 х 32

Колір

Рожевий