Код: 6747555 Бездротовий маршрутизатор Asus GS-AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN 1xUSB3.2 MU-MIMO OFDMA MESH Gaming

  • Артикул: GS-AX3000
  • Стандарти: 802.11a/b/g/n/ac/ax
  • Частота: 2.4 ГГц (до 574 Мбіт/с) і 5 ГГц (до 2402 Мбіт/с)
  • WAN: 1 x 10/100/1000 Мбіт/с
  • LAN: 4 x 10/100/1000 Мбіт/с

Гарантія: 3 года

Маршрутизатор ROG Strix: створений для перемоги
Отримай вирішальну перевагу над супротивником завдяки ROG Strix GS-AX3000, ігровому маршрутизатору стандарту Wi-Fi 6, який гарантує миттєвий відгук під час онлайн-ігор. Завдяки неймовірно високій швидкості передачі даних, що може досягати 3000 Мбіт/с у мережі Wi-Fi, він готовий до найінтенсивніших баталій, а світлові ефекти ASUS Aura додадуть до твоєї гри яскравих фарб. GS-AX3000 – вибір справжніх геймерів!

Wi-Fi 6 — швидкість для ігор

Нижче латентність | Вище швидкість | Краще енергоефективність | Ширше покриття
Новітній стандарт Wi-Fi 6 гарантує рекордну швидкість і розширене покриття ігрової мережі, при цьому підтримуючи пристрої, які працюють на основі бездротових стандартів минулих поколінь.
* Щоб максимально використовувати можливості стандарту Wi-Fi 6 клієнтський пристрій має бути з ним сумісним.

Іграм – найвищий пріоритет

Ігровий порт
Щоб наділити максимальним пріоритетом мережевий трафік від певного пристрою, досить під'єднати цей пристрій – комп’ютер або консоль – кабелем до спеціального геймерського порту маршрутизатора GS-AX3000.

Gear Accelerator
Функція Gear Accelerator дозволяє пріоритезувати певні пристрої, щоб прискорити передачу їх даних у бездротовій чи дротовій мережі. Здійснюється це за допомогою зручного онлайн-інтерфейсу маршрутизатора.

Прискорення онлайн-ігор
Game Boost – це адаптивна функція QoS, яка дозволяє надати іграм максимальний пріоритет, щоб мінімізувати в них затримки. На час відпочинку від гри можна встановити високий пріоритет і для інших програм, зокрема трансляції потокового відео або вебсерфінгу.

Легка переадресація портів для різних типів NAT
Процедура налаштування переадресації портів складається з трьох простих кроків. Ще ніколи не було так просто покращити швидкість з’єднання, зменшити час очікування в лобі багатокористувацьких ігор і покращити ігровий процес у цілому – навіть якщо хост використовує різні типи NAT!

Прискорення мобільних ігор одним дотиком
Доторкнися до екрана свого смартфона та ввімкни мобільний ігровий режим у додатку ASUS Router. Тепер ти готовий мобільних ігор на повній швидкості та з мінімальними затримками!

Без обмежень!
Функція VPN Fusion дозволяє використовувати звичайне інтернет-з’єднання паралельно з VPN-тунелями без будь-яких втрат з точки зору швидкості передачі даних. Отже, навіть якщо іншим користувачам мережі потрібно використовувати VPN, ти все одно можеш насолоджуватися максимальними ігровими швидкостями.

Захищене з’єднання
GS-AX3000 містить у собі систему інформаційної безпеки ASUS AiProtection Pro на основі розробок компанії Trend Micro™, яка забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх під'єднаних до нього цифрових пристроїв.

Безпека в загальнодоступних мережах Wi-Fi
Загальнодоступні мережі Wi-Fi, які зустрічаються в кафе, ресторанах, готелях, аеропортах та інших громадських місцях, рідко бувають захищеними. Маршрутизатори GS-AX3000 з функцією Instant Guard створює захищений канал передачі даних через загальнодоступне під'єднання Wi-Fi, використовуючи технологію віртуальних приватних мереж (Virtual Private Network, VPN).

Mesh-система Wi-Fi для великого будинку
Технологія AiMesh дозволяє легко об’єднати декілька сумісних маршрутизаторів ASUS в єдину mesh-систему Wi-Fi із централізованим керуванням для покриття всього будинку, яким би великим він не був. Можна використовувати одну назву (SSID) для всієї домашньої мережі, яка підтримує автоматичне перемикання клієнтських пристроїв між маршрутизаторами ((без переривання з’єднання) і не матиме мертвих зон.

Мережеві стандарти

802.11a

802.11b

802.11g

802.11n

802.11ас

802.11ax

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Швидкість передачі даних

До 574 Мбіт/с (2.4 ГГц)

До 2402 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 x USB 3.2 Gen 1

Тип антени

Фіксована

Кіл-сть антен

4 шт.

Схема MIMO

2.4 GHz 2 x 2

5 GHz 2 x 2

Захист бездротової мережі

DMZ-зона

Гостьовий доступ

Захист від DoS-атак

Міжмережевий екран SPI

Батьківський контроль

Фільтрування MAC-адрес

Особливості

Підтримка протоколів: DDNS, DHCP, FTP, IGMP, IPv4, IPv6, L2TP, MPPE, NAT, NTP, OpenVPN, PPPoE, PPTP, RADIUS, TCP

Тип шифрування: WPA, WPA2, WPA3, WPS

Вбудований брандмауер: визначення вторгнень SPI; захист від DoS.

Підтримка AiMesh;

Підтримка OFDMA;

Підтримка Beamforming;

Підтримка 1024-QAM;

Підтримка IPSec VPN;

MU-MIMO;

Adaptive QoS

AiProtection

Батьківський контроль

3G/4G WAN

ASUS Router APP

Game Boost

Two-Way IPS

Підтримка AiCloud

Файловий сервер

Підтримка ОС

Windows 10

Windows 8

Windows 7

Mac OS

Linux

Розміри, мм

320 x 300 x 105

Вага, г

701.3