Код: 6320094 Бігуді Remington H5600 Ionic

  • Тип: Бігуді
  • Потужність: 500 Вт
  • Матеріал покриття: Велюр
  • Артикул: 45567560100

Гарантія: Без гарантий

Нехай ваші локони зберігаються довше, а волосся піддається меншому впливу тепла. Створюйте стійку укладку з локонами за допомогою бігуді Remington Ionic Rollers. Іонне кондиціювання запобіжить сплутуванню волосся, створюючи гладкий результат і додатковий блиск.

Кілька розмірів бігуді допоможуть створити по-справжньому ефектну й об'ємну укладку від коренів волосся. Як правило, чотири менших бігуді використовуються внизу пасма волосся, десять середніх бігуді в середині пасма, а шість великих на заключній верхній частині пасма.

Конструкція бігуді складається з накінечників, які не нагріваються, що робить їх комфортними у застосуванні, а унікальна воскова серцевина бігуді передає точну кількість тепла пасмам волосся.

20 бігуді з іонним кондиціюванням
Незалежно від того, якому стилю ви надаєте перевагу: обсяг біля коріння або локони і завитки на кінцях волосся, вибір з 20 бігуді у трьох розмірах дозволять створити будь-який бажаний стиль.

Воскова серцевина
Бігуді з восковою серцевиною зберігають високу температуру, сприяють швидкому створенню локонів і їх стійкості. Вони дозволяють волоссю остигати та сформувати форму локона всередині бігуді, яка збережеться довгий час

Тип

Бігуді

Потужність, Вт

500

Швидкість нагріву, с

600

Матеріал покриття

Велюр

Функції

Іонізація

Діаметр бігуді, мм

20, 23, 27

Довжина кабелю, м

1.8

Розміри, см

23.9 х 16.4 х 13.8

Вага, кг

1.15