Код: 6884793 Пляшка для олії Bager Fiesta Dec Mix

  • Артикул: M-352/1л
  • Пляшка для олії Fiesta
  • Об'єм: 1000 мл
  • Матеріал: скло, пластик
  • Наявність кришки: так

Гарантія: -

Скляна пляшка для олії BAGER FIESTA DEC MIX 1 л виготовлена з високоякісного скла, що забезпечує надійне та безпечне зберігання вашої олії.

Пляшка має прозорі стінки, що дозволяє вам легко визначити кількість олії, що залишилася всередині, і контролювати рівень споживання.
Кришка забезпечує герметичне закриття, що убезпечує вашу олію від проникнення повітря і непотрібних запахів.

Компанія BAGER - турецький бренд, який виготовляє пластикові пляшки з 2005 року. З кожним днем, виробляючи продукцію на сучасному обладнанні, виготовляючи пластик разом зі склом, «Miradan» вдалося зайняти значуще місце на ринку.

Асортимент продукції BAGER дуже великий, і порадує різноманітністю форм і кольорів. Якість продукції, є одним із головних критеріїв на всіх етапах виробництва, від проектування до вибору сировини, безпосередньо виробництва та до упаковки.

BAGER просувається в області експорту із серйозними кроками та сьогодні експортує в більш ніж 75 країн продукти, які відповідають міжнародним нормам у галузі охорони здоров'я та якості.

Головна мета BAGER - виготовляти продукти, які одночасно є безпечними для наших клієнтів, і в той же час мають стильний дизайн.  

Серія

Fiesta

Призначення

Для олії та соусу

Комплектація

Один предмет

Матеріал

Скло

Матеріал кришки

Пластик

Об'єм, л

1

Наявність декору

Ні

Можна мити в посудомийній машині

Так