Код: 6354531 Дитяча вилка TRAMONTINA BABY, 1 предмет

  • Артикул: 63970/025
  • Дитяча вилка BABY
  • Кількість предметів: 1
  • Матеріал: нержавіюча сталь

Гарантія: Без гарантий

 Дитячий посуд TRAMONTINA BABY стійка до зовнішніх впливів і не втрачає зовнішнього вигляду.

Створені з харчової нержавіючої антикорозійної сталі - марки 18/10, що важливо для безпеки малюків. Поверхня посуду Tramontina абсолютно гладка і непориста. За рахунок цього посуд не буде вбирати сторонні запахи. Крім того, це виключає проникнення бактерій.

Коли приходить час готувати, навряд чи можна знайти помічника краще, ніж Tramontina. Виробник кухонного начиння з нержавіючої сталі, алюмінію з антипригарним покриттям, пластика і дерева Tramontina зберегла своє традиційне лідерство в світовому бізнесі товарів для кухні, розвиваючи і оптимізуючи виробництво всіх провідних ліній кухонних аксесуарів. Tramontina вдалося розробити і впровадити якісне стильне, максимально зручне кухонне начиння з необмеженим терміном експлуатації.

Tramontina виробляє кухонне начиння тільки з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря. 

Серія

Baby

Матеріал

Нержавіюча сталь

В упаковці

Ні