Код: 6582068 Диктофон Olympys VP-20 8GB Black

  • Під'єднання до ПК
  • Запис стерео
  • Вбудована пам'ять 8 Гб
  • Тривалість запису 2100 годин (MP3, 8 кбіт/с)
  • Артикул: V413130BE000

Гарантія: 2 года

Передові технології в стильному корпусі
VP-20 - це нове покоління в цифровому записі звуку для бізнесу. Володіючи стриманим дизайном, цей просунутий аудіорекордер пропонує високу стереоякість і безліч функцій для миттєвих і чистих записів.

Чистий запис розмови
Унікальна функція від Olympus автоматично відокремлює голос від звуку тертя диктофона об одяг і ефективно усуває небажаний для запису шум. Це означає, що сторонній шум під час запису в кишені усувається - і записи виходять чистими.

Миттєві операцій
Просто пересуньте ковзний перемикач у позицію REС, і диктофон миттєво почне запис. Перемикач розташований у верхній частині рекордера - ви можете навіть не діставати диктофон з кишені сорочки. Керуйте диктофоном VP-20 наосліп, і ви ніколи не пропустите розмову.

Максимальна зручність
Завдяки компактному і ергономічному дизайну ви можете покласти диктофон у кишені сорочки та продовжувати запис, не закриваючи динамік. Меню VP-20 має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а завдяки вбудованому USB диктофон можна під'єднати до ПК для передачі даних.

Лінійний PCM/MP3
Два формати запису для будь-яких ситуацій
Виберіть один з двох форматів запису: Лінійний PCM найвищої якості без стиснення (22.05кГц); найуніверсальніший формат MP3, який використовується як для Windows, так і на Mac.

Фільтр нижніх частот
Менше шуму. Більше звуку
Фільтр нижніх частот ефективно усуває низькі частоти шуму - наприклад, кондиціонерів, проекторів і відкритого вітру, що дозволяє здійснювати чіткий запис голосу.

Баланс голосу
Чудовий чистий звук
Баланс голосу регулює баланс між гучними та тихими голосами, що гарантує чітке та послідовне відтворення. Він "підтягує" низькі та високі частоти до необхідного рівня, щоб голос мовця звучав ще чистіше.

Пошук запису за датою
Швидкий пошук потрібної інформації
Якщо у вас багато файлів, що зберігаються на диктофоні, ця функція дозволить легко та зручно знайти саме той файл, який потрібен. Не витрачайте час на зайві дії - аудіорекордер зробить усе за вас.

Вибір сцени
Оптимізовані налаштування для досягнення найкращих результатів
За допомогою інтуїтивно зрозумілого меню ви можете з легкістю встановити оптимальні настройки для поточних умов запису. Режим Pocket Mode ефективний для охоплення безлічі голосів, коли диктофон перебуває в кишені. За допомогою режимів Диктування, Конференція, Зустріч ви завжди можете бути впевнені у високій якості запису.

Розподіл файлу
Просте управління файлами
Функція Розподіл файлу буде корисна, якщо ви керуєте записами в окремих файлах. Вона також буде зручна, якщо ви хочете стиснути файл перед відправкою по електронній пошті (лише для лінійних файлів формату PCM і MP3).

Імітація мови
Вивчати іноземні мови стало ще легше
Імітація мови - ефективний спосіб вивчити іноземну мову. Ця функція дозволяє вам повторити те, що ви чуєте, відразу після прослуховування. Імітація мови поєднує в собі аудіовідтворення з порожніми проміжками між промовою, щоб допомогти вам легко вивчити будь-яку мову.

Шумозаглушення
Насолоджуйтесь чистотою і чіткістю звуку
Ідеальне рішення для запису зустрічей: шумозаглушення ефективно зменшує небажані звуки для чіткіших і чистіших записів.

Вибір сцени відтворення
Як прослухати запис
Зробіть відтворення легшим - встановіть заздалегідь сценарії відтворення: за допомогою функції «Транскрипція» ви можете робити записи ефективніше, що дозволяє заощадити час. Функція «Language Study» корисна для вивчення іноземних мов. 

Носій інформації

Лише вбудована

Формат запису

PCM (WAV) / MP3

Тривалість запису

2100 год (MP3, 8kbps)

Підключення до комп'ютера

USB

Діапазон частот

MP3: 128 кб/сек / 40 - 17000 Гц

PCM: 22,05 кГц / 40 - 10000 Гц

Динамік

Вбудований, круглий динамік 10 мм

Гніздо для мікрофона

Є

Гніздо для навушників

Є

Живлення

Акумулятор: 1 x AAA (алкаліновий або Ni-MH акумулятор)

Термін дії батарейки

Запис: 50 год (MP3, 8kbps)

Відтворення: 36 год через навушники

Доступні мови меню

English

Розміри (Ш х В х Д), мм

130 х 17 х 17

Вага

37.5 г