Код: 6595929 Flash Drives Transcend JetFlash 920 128GB USB 3.2 (TS128GJF920)

  • Об'єм: 128 ГБ
  • Інтерфейс: USB 3.2
  • Артикул: TS128GJF920

Гарантія: 5 лет

Представляємо флеш-накопичувач Transcend JetFlash 920 з інтерфейсом USB - пристрій, який відрізняється своєю високою продуктивністю, надійністю і довговічністю. Стильна та портативна модель JetFlash 920 демонструє вражаючі максимальні показники швидкості читання і запису, які складають 420 МБ/с і 400 МБ/с. Алюмінієвий корпус накопичувача надійно захистить ваші дані в будь-якій ситуації.

Видатні характеристики
Хоча JetFlash 920 і схожий на звичайний «USB-брелок», однак на тлі більшості аналогічних пристроїв цей накопичувач вирізняється своєю високою продуктивністю. Завдяки швидкості читання, яка може досягати 420 МБ/с і запису - до 400 МБ/с, менш ніж за 15 секунд на цей накопичувач можна скопіювати до 4 ГБ даних. Просто під'єднайте його до комп'ютера та насолоджуйтеся блискавичним копіюванням 4К відео та фотографій високої роздільної здатності.

Максимальна надійність, коли вона важлива
Ретельне тестування з імітацією щоденного використання флеш-накопичувача з інтерфейсом USB дозволяє гарантувати високу надійність і ефективність роботи пристроїв. Йде мова про постійне копіювання великої кількості файлів відео у форматі HD або ж про завдання з високою інтенсивністю операцій запису, наприклад, в роботі з автомобільним відеореєстратором - у будь-якому разі та ситуації Transcend JetFlash 920 стане відмінним вибором. Термін експлуатації цих пристроїв у 10 разів перевищує показники звичайних накопичувачів на базі флеш-пам'яті типу TLC. Без сумнівів, JetFlash 920 забезпечить безпеку та надійність зберігання ваших даних.

Міцність металу
Ваші дані в цілковитій безпеці, коли вони зберігаються на Transcend JetFlash 920 - накопичувачі з матовим алюмінієвим корпусом, який не лише відмінно виглядає, але і надійно захищає пристрій від механічних пошкоджень. Компактність і легкість не завжди означає крихкість, у всякому разі, коли мова йде про JetFlash 920, який поєднує портативність, зручність використання в дорозі та високу надійність конструкції.

Вражаюча ємність
У продажу представлені моделі JetFlash 920 ємністю до 512 ГБ, що дозволить вам з легкістю переписувати, зберігати та ділитися файлами.

Ідеально виглядає в будь-якій ситуації
Для кріплення пристрою до сумки або рюкзака передбачено отвір для ремінця, який дозволяє постійно носити JetFlash 920 з собою. Роз'єм USB захищений ковпачком від випадкових ушкоджень. 

Тип корпусу

З ковпачком

Об'єм пам'яті

128 ГБ

Інтерфейс

USB 3.2

Швидкість зчитування

До 400 МБ/с

Швидкість запису

До 420 МБ/с

Матеріал корпусу

Алюміній

Розміри, мм

62 x 20 x 7.8

Вага, г

10

Колір

Чорний