Код: 6460946 Гарнітура Sennheiser GSP 500

  • Артикул: 507261
  • Частотний діапазон: 10 - 30000 Гц
  • Опір: 28 Ом

Гарантія: 2 года

Гранично точний звук нової GSP 500 і те непередаване відчуття об'єму і широти звучання, яке створює ця ігрова гарнітура, дають вам можливість повністю зануритися в геймплей і отримувати справжнє задоволення від гри. Завдяки відкритому акустичному оформленню і добре відпрацьованій ергономіці навушників, у GSP 500 вам однаково комфортно у ході всієї ігрової сесії. Особлива конструкція кріплень навушників із двовісними металевими шарнірами і регульоване оголів'я допомагають гарнітурі ідеально пристосуватися до форми вашого обличчя, а мовної якості мікрофон із системою шумозаглушення в будь-якому оточенні забезпечує незмінно надійний і чіткий зв'язок.

Чудова точність звуку
Якісний і точний звук - саме він дозволяє вам зануритися в гру, стати її частиною і в повній мірі відчути всю унікальну глибину віртуального ігрового світу. А нова GSP 500 з відкритими навушниками - це саме та гарнітура, яка здатна відтворювати природний, потужний і по-справжньому об'ємний звук. Балансуючи звучання моделі, ми злегка акцентували баси, щоб підкреслити гостроту і динаміку ігрового процесу, тому у своїй GSP 500 грати ви можете, як то кажуть, у режимі максимального занурення, відмінно чуєте гру і завжди можете вчасно зреагувати на найнесподіваніші повороти геймплея.

Винятковий комфорт
Від попередніх моделей своєї серії GSP 500 відрізняється цілим рядом нових конструктивних рішень, спрямованих на підвищення зручності гарнітури. Ергономічної форми накладки амбушур навушників виконані з "дихаючого" матеріалу, який швидко адаптується до форми вух і вміє її "запам'ятовувати". Плюс до цього, відкрита конструкція навушників не тільки підвищує ясність і реалістичність звуку, але і сприяє тому, що всередині чашок повітря циркулює вільно. Тому GSP 500 добре прилягає до голови, але не дає накладкам прилипати до вух і не перегріває шкіру, навіть коли під час гри стає дійсно спекотно.

Індивідуальна підгонка
Одна з основних переваг моделі GSP 500 - це поєднання системи двовісних металевих шарнірних кріплень навушників і механізму регулювання оголів'я, завдяки якому ви можете налаштовувати тиск гарнітури в точках контакту з головою, як зручно вам, і / або залежно від ситуації. GSP 500 легко і просто підлаштовується під розміри і форму вашого обличчя, акуратно, але досить щільно охоплює вуха, міцно і без зайвого тиску, утримуючись на своєму місці.

Надійний зв'язок у грі
За надійність і стабільність вашого контакту з тіммейтами в грі у GSP 500 відповідає мовної якості мікрофон з поліпшеною системою шумозаглушення. Він надзвичайно ефективно мінімізує будь-який фоновий шум, а його гнучкий тримач завжди можна відрегулювати так, щоб дихання не заважало розмові. І будьте впевнені, навіть у дуже галасливій обстановці для кожного з учасників команди ваш голос буде звучати завжди голосно і виразно. А щоб вимкнути мікрофон або вимкнути його на час, просто підніміть тримач вгору.

Німецька якість в усьому
GSP 500 оснащується новою відкритою акустичною системою, яка розроблена і виготовляється на німецькому заводі компанії Sennheiser і здатна відтворювати звук із найвищою точністю і винятковою реалістичністю. Кожен із динаміків гарнітури перед установленням проходить етап попереднього тестування. І тим не менше, щоб якість роботи моделі не викликала у вас ніяких сумнівів, на GSP 500 ми також надаємо 2-річну міжнародну гарантію.

Мультиплатформенна сумісність
Модель GSP 500 комплектується набором змінних кабелів, за допомогою яких гарнітура під'єднується як до Windows-ПК і Mac, так і до ігрових консолей (через стандартний 3.5-міліметровий аудіороз'єм).

Однак нагадаємо, що для під'єднання GSP 500 до деяких моделей ігрових контролерів Xbox One, можливо, знадобиться додатковий стереоадаптер для навушників (продається окремо).

Загальні параметри
Тип підключення

Дротові

Тип конструкції

Повнорозмірні

Основний колір

Чорний

Призначення

Ігрові

Акустичні характеристики
Акустичне оформлення

Відкриті

Тип випромінювачів

Динамічні

Арматурні

Електростатичні

Планарні

Особливості випромінювачів

Неодимові магніти

Чутливість

107 дБ

Опір

28 Ом

Частотний діапазон

10 - 30000 Гц

Кількість каналів

Багатоканальні

Підключення
Роз'єм

mini-jack (3.5 мм)

Форма роз'єму

L-подібний

Покриття роз'єма

Позолочений

Довжина дроту

2.5 м

Тип кабеля

Асиметричний

Підключення кабеля

Одностороннє

Особливості кабеля

Круглий

Живлення
Тип елементів живлення

Немає

Конструкція
Тип кріплення

Наголов'я

Особливості конструкції

Регульоване наголов

Матеріал корпусу

Пластик

Матеріал амбушур

Штучна шкіра

Функції і управління
Регулювання гучності

Є

Система активного шумопоглинання

Немає

Характеристики мікрофона
Наявність мікрофона

Є

Розташування мікрофона

На навушниках

Кріплення мікрофону

Рухоме

Чутливість мікрофона

-41 Дб

Частотний діапазон мікрофона

10-18000 Гц

Направленість мікрофона

Всенаправлений

Комплектація
Змінні амбушюри

Немає

Чохол в комплекті

Немає

Додатково

Аудіоадаптер PCV 05

Додаткова інформація
Вага

358 г

Гарантія
Гарантія

2 роки