Код: 6839641 Гарнітура Sony LinkBuds S WF-LS900 Black

  • Артикул: WFLS900NB.CE7
  • Тип під'єднання: Бездротовий
  • Тип конструкції: Вакуумні
  • Час роботи: 20 годин

Гарантія: 12 місяців

Завжди напоготові
LinkBuds S - ідеальний компаньйон на кожен день. Вони ультракомпактні та легкі, їх зручно носити протягом усього дня, підтримуючи зв'язок із людьми й оточенням. LinkBuds S автоматично перемикаються на режим навколишнього звуку або шумопригнічення для прослуховування без спотворень.

Стильні кольори
Виберіть уподобаний із трьох красивих матових кольорів для своїх навушників. Чохол буде такого ж кольору.

Найкращий компаньйон протягом усього дня
Навушники LinkBuds S призначені для щоденного використання: у них комфортно, вони дозволяють чути навколишні звуки або пригнічують шуми. Крім того, вони підтримують адаптивне керування звуком і приголомшливу якість звуку для музики та дзвінків.

Залишайтесь на зв'язку зі світом
Компактність, мала вага, надійна та стійка посадка, а також інтелектуальні функції, які дозволяють залишатися на зв'язку та займатися справами протягом усього дня.

Комфорт увесь день
Вага LinkBuds S складає приблизно 4.8 г, це найкомпактніші та найлегші у світі бездротові навушники з шумопоглинанням і звуком високої роздільної здатності. Це досягається за рахунок невеликого динаміка, а також поєднання Bluetooth Audio SoC (System on Chip) та якісного процесора шумопригнічення на одній мікросхемі. На 40% менше, ніж WF-1000XM4.

Зручна та надійна посадка
Ергономічний дизайн LinkBuds S ідеально відповідає формі людського вуха для надійнішої посадки. LinkBuds S розроблено з урахуванням великих даних про різні форми вух, зібраних з моменту випуску перших у світі навушників-вкладишів у 1982 році, а також аналізу чутливості. Завдяки цьому вдалося досягти ідеальної форми, що підійде більшості людей.

Чіткі навколишні звуки та високоефективне шумопригнічення
Навушники поєднують у собі дві найкращі якості: чіткий навколишній звук, характерний для продуктів Sony, коли потрібно чути те, що відбувається навколо, і високоефективне шумопригнічення, коли потрібно зосередитися. Залежно від зовнішніх умов і вашої діяльності LinkBuds S автоматично активують режим навколишнього звуку або шумопригнічення.

Коригування параметрів відтворення навколишнього звуку відповідно до ваших дій протягом дня
Адаптивне керування звуком - це інтелектуальна функція, яка визначає, де ви знаходитесь і що робите, а потім коригує характеристики навколишнього звуку, забезпечуючи ідеальне враження від прослуховування. Із часом функція починає розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, наприклад, офіс або улюблене кафе, і підлаштовує звук під навколишнє оточення.

Нові враження від звуку для ігор із доповненою реальністю
Не обмежуйтеся музикою та викликами: нові технології сенсорного та просторового звучання в LinkBuds S створюють реалістичний звук в іграх з доповненою реальністю, таких як Ingress від Niantic.

Завдяки сенсорам і технології просторового звучання LinkBuds S під час гри в Ingress звук подається з різних напрямків залежно від дій у грі з відстеженням положення голови.

Найкраща мобільність завдяки технологіям
Компанії Sony та Microsoft спільно розробили технологію, яка допомагає людям краще орієнтуватися у навколишньому світі. LinkBuds S підтримують Microsoft Soundscape. Унікальна інтеграція забезпечує взаємодію зі звуками у тривимірному просторі, а вбудовані датчики дозволяють використовувати навушники у режимі hands-free.

Виразний і об'ємний звук
Будьте завжди на зв'язку та слухайте улюблений контент. Отримайте надзвичайно чітку якість звуку під час дзвінків без стороннього шуму та слухайте музику без спотворень.

Неперевершена якість Sony у бездротових навушниках
Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що керує зовнішніми та внутрішніми мікрофонами, а також кращій обробці аудіосигналу, вас буде чітко чути, навіть у шумних умовах. Наш алгоритм придушення шуму розроблено за допомогою машинного навчання на базі ШІ. Ми використовували більше 500 мільйонів зразків голосу для придушення зовнішнього шуму та розпізнавання голосу.

Об'ємне та реалістичне звучання
Компактність LinkBuds S досягається за рахунок 5-міліметрового динаміка з високоеластичною дифузором. Незважаючи на малі розміри, він відтворює потужні баси та чисті вокальні партії. Насичений середньочастотний звук забезпечує чітке відтворення голосу. У навушниках LinkBuds S з покращеним шумопригніченням відволікти вас від прослуховування практично неможливо.

Насолоджуйтесь аудіо високої роздільної здатності без дротів
LinkBuds (розмір S) підтримують звук High-Resolution Audio Wireless завдяки LDAC – нашій технології кодування аудіо. Технологія LDAC дозволяє передавати втричі більше даних ніж традиційне бездротове рішення Bluetooth. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися звуком High-Resolution Audio у бездоганній якості, максимально наближеній до якості звучання при дротовому під'єднанні.

Відтворення файлів зі стислими даними
Технологія DSEE Extreme за допомогою Edge-AI підвищує роздільну здатність стиснутих музичних файлів у реальному часі. Вона розпізнає музичні інструменти, жанри та елементи композиції, а також відновлює у високому діапазоні деталі, втрачені під час стиснення.

Під'єднання та керування без турбот
Наші інтелектуальні функції дозволяють насолоджуватись розвагами протягом усього дня.

Говоріть і слухайте лише навколишній звук
Функція Speak-to-Chat автоматично зупиняє музику, коли ви починаєте говорити, щоб ви могли чути співрозмовника та оточення. Це дуже зручно, якщо ви не хочете знімати навушники або ваші руки зайняті. Щойно ви закінчите розмову, музика знову гратиме.

Швидка пауза. Швидке відтворення
Датчик наближення визначає, коли ви носите один або обидва навушники, тому просто вийміть навушники з вух, і музика зупиниться.

Керування за допомогою голосу
Керуйте навушниками в режимі hands-free: скажіть Hey Google або Alexa, щоб активувався помічник, який допоможе слухати музику, зв'язуватися з друзями, отримувати повідомлення, створювати нагадування та інше. За допомогою голосу навіть можна керувати, наприклад, шумопригніченням, працювати з Microsoft Outlook, а також приєднуватися до Microsoft Teams через Google Assistant або Siri.

Швидкий доступ до улюбленої музики та аудіопросторів
Завдяки функції швидкого доступу цих бездротових навушників-вкладишів відтворення музики в Spotify або персоналізованих аудіопросторах Endel можна відновити всього парою дотиків, не використовуючи смартфон.

Керування всіма функціями за допомогою торкання
LinkBuds S підтримують сенсорне керування: торкання лівого навушника активує режим навколишнього звуку замість шумопригнічення, торкання та утримання – «Швидка увага», а подвійне торкання правого навушника – наступний трек.

Знаходьте навушники за допомогою технології Fast Pair
Підтримка швидкого під'єднання від Google. За допомогою тонового сигналу вона дозволяє легко знайти навушники або визначити їхнє останнє місцезнаходження через програму Find My Device від Google, встановлену на смартфоні.

Просте під'єднання до комп'ютера
Функція Swift Pair дозволяє швидко та легко під'єднати навушники до ноутбука, настільного ПК або планшета з Windows 10 або 11. При цьому на пристроях, що знаходяться з такими версіями цієї операційної системи, відображаються підказки щодо під'єднання.

Стандарт аудіо Bluetooth наступного покоління
Ці навушники підтримують LE Audio – стандарт аудіо Bluetooth наступного покоління, що забезпечує наднизьку затримку, що є ідеальним рішенням для ігор.

Стабільніший сигнал Bluetooth
Щоб забезпечити низьку затримку та високу якість навіть при інших перешкодах, сигнал Bluetooth передається на обидва навушники одночасно. Продуктивний процесор V1 дозволяє передавати бездротовий звук без затримок.

Турбота про довкілля
Навушники LinkBuds S не лише стильні, а й екологічні.

Перероблені пластикові матеріали
Під час виробництва LinkBuds S використовуються перероблені пластикові матеріали з автомобільних деталей.

Відсутність пластику в індивідуальній упаковці
Пакувальні матеріали для LinkBuds S не містять пластику, що відображає прагнення компанії Sony знизити вплив своїх продуктів на навколишнє середовище.

Надійність у різних умовах
Використовувати навушники можна за будь-яких умов завдяки водонепроникності за стандартом IPX4 та акумулятором, заряду якого вистачить на цілий день.

Водостійкі навушники для щоденного використання
Танцуйте попри все, адже ці навушники від Sony з класом водостійкості IPX4 не бояться ні бризок, ні поту.

Тривале прослуховування, швидка зарядка
Насолоджуйтесь весь день музикою без підзарядки: 6 годин роботи забезпечують самі навушники та 14 – чохол для зарядки. Це цілих 20 годин програвання після того, як ви вийшли з дому. Поспішайте? Усього 5 хвилин швидкого заряджання забезпечать до 60 хвилин прослуховування, а програма Sony | Headphones Connect повідомить вас, коли заряд чохла опуститься нижче 30%.

Компактний чохол під колір навушників
Стильний округлий дизайн зарядного чохла відповідного кольору – ідеальне доповнення до LinkBuds S, яке зручно носити у руці чи кишені.

Комплект поставки
Розкривши упаковку LinkBuds S, ви виявите вкладиші 4 розмірів, які підійдуть для різних форм вух, і зарядний кабель USB-C.

Загальні параметри
Тип підключення

Повністю бездротові

Тип конструкції

Вакуумні

Основний колір

Чорний

Особливості

Захист IPX4

Акустичні характеристики
Акустичне оформлення

Закриті

Тип випромінювачів

Динамічні

Частотний діапазон

20 - 20000 Гц

Підключення
Вид бездротового зв'язку

Bluetooth 5.2

Профілі

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Підтримка кодеків

AAC, LDAC, SBC

Радіус дії

10 м

Можливість дротового підключення

Немає

Живлення
Час зарядки

3 години

Час роботи в режимі відтворення музики

20 годин

Конструкція
Тип кріплення

Кріплення у вухах

Особливості конструкції

Повністю бездротові

Матеріал корпусу

Пластик

Матеріал амбушур

Силікон

Функції і управління
Регулювання гучності

Є

Система активного шумопоглинання

Є

Характеристики мікрофона
Наявність мікрофона

Є

Розташування мікрофона

У корпусі

Кріплення мікрофону

Фіксоване

Направленість мікрофона

Всенаправлений

Комплектація
Змінні амбушюри

Є

Чохол в комплекті

Зарядний кейс

Додаткова інформація
Додаткові можливості

Сенсорне керування

Прості дзвінки з функцією hands-free

Керування за допомогою голосу

Пошук навушників за допомогою Fast Pair

Легке сполучення з комп'ютером

Швидка зарядка

Функція Speak-to-Chat

Датчик наближення

Вага

7 г