Код: 6471574 Гусятниця з грилем RINGEL Zitrone 34x24x13.5 см (3+6 л)

  • Артикул: RG-2108-34
  • Гусятниця Zitrone
  • Матеріал: потовщений литий алюміній
  • Розмір: 34x24x13.5 см (3 + 6 л)
  • Форма: прямокутна
  • Зовнішній вигляд пакування може відрізнятися від фото

Гарантія: Без гарантий

Багатофункціональна форма для запікання, яка має дві окремі частини, що виконують різні функції: форма для запікання (нижня частина), сковорода-гриль (верхня частина) та гусятниця (в зібраному вигляді).

КОНСТРУКЦІЯ, ЯКА ЗАБЕЗПЕЧУЄ УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Виконані з литого алюмінію, стінки даної каструлі мають товщину 3,2 мм, що забезпечує міцність, довговічність і рівномірний розподіл тепла по всій поверхні каструлі. Антидеформаційний індукційний диск підсилює конструкцію дна каструлі та робить її універсальним посудним рішенням, забезпечуючи можливість використання на всіх типах варильних поверхонь.

ПОСИЛЕНЕ АНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ MEGA STONE

Внутрішня частина ростера покрита надміцним антипригарним покриттям Mega Stone, яке має підвищену стійкість до дії високих температур, а також до утворення механічних пошкоджень. Дозволяє готувати ваші улюблені страви без пригорання і з мінімальним використанням жирів.

РЕБРИСТА ПОВЕРХНЯ ДНА ДЛЯ КРАЩОГО ПРОСМАЖУВАННЯ

Завдяки жолобкам на дні верхньої частини ростера їжа менше контактує як із самою поверхнею посуду, так і з використовуваною при смаженні олією, яка збирається між заглиблень. Така особливість конструкції забезпечує своєрідну решіткову текстуру на готових продуктах, апетитну хрустку скоринку та збереження корисних властивостей їжі.

ЕРГОНОМІКА І ЕСТЕТИКА ВИЩЕ ВСЯКИХ ПОХВАЛ

Приємний і стильний вигляд алюмінієвої гусятниці серії Zitrone від Ringel перетворює її на справжню прикрасу будь-якої кухні. Зовнішнє емальоване покриття не лише надає відмінного зовнішнього вигляду, але дозволяє легко очищати від бруду.
У комплекті з ростером ви отримаєте силіконові прихватки у вигляді метеликів, для безпечного використання на кухні.

Серія

Zitrone

Тип

Гусятниця

Матеріал

Алюміній

Форма

Прямокутна

Розміри, см

34x24x13.5

Антипригарне покриття

Так

Роз'ємна конструкція

Ні

Кришка в комплекті

Так

В упаковці

Так