Код: 6529588 Інтерактивний фліпчарт Samsung LH65WMRWBGCXCI

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840 x 2160
  • Інтерфейси: HDMI/USB/RJ45
  • Артикул: LH65WMRWBGCXCI

Гарантія: Без гарантий

 Малюй, пиши та пропонуй нові ідеї

Нотатки в режимі використання Pen
Фліп-чарт Samsung Flip пропонує споживачам використовувати електронне перо для записів і малювання з можливістю вибору кольору, стилю і товщини лінії точно так, як це вони це роблять на папері за допомогою звичайного пера або фломастера. На цьому фліп-чарті одночасно можуть писати до 4 осіб, використовуючи в якості письмового інструменту будь-який предмет. При цьому користувачі можуть легко та швидко видалити записи або малюнки за допомогою пальця або просто змахування тексту всією долонею.

Створення шедевра

Нотатки в режимі "Кисть"
У режимі "Кисть" фліп-чарт Samsung розпізнає широкий діапазон вибору товщини лінії, завдяки чому користувачі можуть малювати за допомогою мазків пензлем. Режими малювання "Акварель" і "Масло" дозволяють вибирати різні стилі та текстури, при цьому филип-чарт надає в розпорядження користувача багату кольорову палітру та навіть можливість змішування фарб.

Пишіть на будь-якому фоні

Анотації включено
Фліп-чарт Samsung Flip дозволяє користувачам писати на будь-якому фоні. Простим кліком кнопки шару замітки користувачі можуть можливістю створення заміток на будь-якому контенті, не порушуючи вмісту вихідного шару.

Гнучке редагування зображення

Вибір інструментів і робота із зображеннями
Універсальність тепер і на електронній дошці. За допомогою Samsung Flip користувачі можуть швидко та легко вибрати, перемістити, обрізати, "захопити" та відредагувати будь-яке зображення. Кожне зображення можна прив'язати до даного "рулону аркушів", клікнувши на кнопці, після чого це зображення можна редагувати та видаляти.

Зручний для використання в бізнесі

Різні опції форми
Фліп-чарт Samsung Flip може застосовуватися в різних бізнес додатках завдяки можливості використання вбудованих універсальних шаблонів. Ви можете використовувати фліп-чарт як календар, розклад, блокнот для заміток або як планшет зі списком справ. Samsung Flip ідеально підійде для будь-якого бізнес проекту, надаючи можливість споживачам використовувати екран у різних цілях з урахуванням їх персональних переваг.

Проста навігація по контенту та його захист

Скролінг і блокування
У кожному рулоні фліп-чарту Samsung Flip є й 20 робочих аркушів і ви можете перегортати їх при необхідності. Крім того, фліп-чарт оснащений системою захисту конфіденційної інформації про наради, так що вона ніколи не потрапить до чужих рук. Надійна система блокування дозволяє користувачам приховувати конфіденційний контент від сторонніх.

Широкі можливості під'єднання

Універсальна система під'єднання
Користувачам надаються широкі можливості для під'єднання фліп-чарту до різних пристроїв і джерел інформації. Підтримка портів USB, HDMI, функції NFC і можливість "розшарювання" (sharing) вмісту екрана полегшує інтерактивний режим комунікації з учасниками наради й обміну записами та нотатками. Крім того, фліп-чарт пропонує опційний лоток (tray) для розширення комунікаційних можливостей пристрою.

Синхронізований перегляд екрана

Функція Touch out
Підтримка сенсорного управління дозволяє користувачам синхронізувати контент своїх мобільних пристроїв з екраном фліп-чарту та керувати ним у реальному часі. Будь-які зміни на екрані фліп-чарту дзеркально відображаються на під'єднаних пристроях і навпаки, що важливо для спільної взаємодії учасників наради, наприклад.

Велика аудиторія для обміну контентом

Обмін вмістом екрана
Користувачі можуть спроектувати контент фліп-чарту Samsung Flip на інший - більший екран у реальному часі за допомогою мережі Wi-Fi або під'єднання через HDMI порт. Екран фліп-чарту можна відобразити на іншому персональному пристрої. Ця функція - відмінне рішення для нарад з великою кількістю учасників.

Високоякісне зображення і висока функціональність

UHD екран і ОС Tizen
На екрані Samsung Flip весь контент відображається в UHD роздільній здатності та його добре видно незалежно від умов освітлення в приміщенні. Усе це створює сприятливу атмосферу для роботи. Завдяки використанню операційної системи Tizen 5.0, забезпечуються комфортні умови для роботи, а вбудовані датчики автоматично активують екран при легкому дотику.

Зручне оптимізоване управління

Покращені показники функціональності та зручності
Фліп-чарт Samsung Flip оснащений додатковими можливостями, включаючи захищене бездротове під'єднання, автоматичне оновлення прошивки, синхронізацію по протоколу LDAP (Lightweight Directory Access Protocol - «легкорозширюваний протокол доступу до каталогів»), захист даних і віддалене управління, що забезпечує зручне та продуктивне робоче середовище нарад.

 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

65

Співвідношення сторін

16:9

Роздільна здатність

3840x2160

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Яскравість, кд/м2

350

Контрастність (статична)

4000:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Час відгуку, мс

8

Інтерфейси

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

400 x 400 мм

Енергоспоживання, Вт

181.5

Розміри, см

152.2 x 89.8 x 6.3

Вага, кг

40