Код: 6400397 Карта пам'ятi Samsung microSDHC 32GB UHS-I U1 PRO Endurance (MB-MJ32GA/RU) + SD адаптер

  • Артикул: MB-MJ32GA/RU
  • Об'єм пам'яті: 32 ГБ
  • Клас швидкості: UHS-I (U1)
  • У комплекті: Адаптер

Гарантія: 5 лет

Повна впевненість у безперервному записі
Знайдіть повну впевненість у безперервному записі. Карту пам'яті Samsung PRO Endurance можна використовувати для здійснення відеоспостереження у високій роздільній здатності навіть у суворих умовах, і при цьому бути впевненим, що жоден важливий момент не буде упущено, адже вона має найбільш довгий термін служби в галузі.

До 43 800 годин безперервної роботи
Здійснення безперервного запису протягом у 25 разів більш тривалого часу, ніж можуть запропонувати швидкісні карти пам'яті. Карта пам'яті Samsung PRO Endurance відрізняється кращою у своєму класі довговічністю - до 43 800 годин (5 років). На неї пропонується обмежена гарантія на термін до 5 років, а її ємність становить до 128 ГБ.

Новий стандарт відеоспостереження
Максимальна довговічність для камер відеоспостереження, автомобільних відеореєстраторів та нагрудних камер. У критичні секунди дорожньо-транспортної пригоди або надзвичайної ситуації важливо мати надійну карту пам'яті. Карта пам'яті PRO Endurance - це найкращий вибір для критично важливих моментів і довготривалого запису.

Запис і відтворення у форматі 4K і FHD
Підтримка форматів 4K і FHD забезпечує для систем відеоспостереження якість зображення нового рівня. Крім того, карта пам'яті PRO Endurance дозволяє швидко і легко обробляти великі відеофайли з максимальною швидкістю читання/запису до 100/30 МБ/с.

Критично важливі дані надійно захищені
Від несприятливих погодних умов до екстремальних умов експлуатації карта пам'яті PRO Endurance готова до будь-якої життєвої ситуації. Вона пройшла ретельні випробування, у ході яких була підтверджена її нечутливість до впливу магнітних полів і рентгенівського випромінювання, а також водостійкість (до 72 годин у морській воді, IEC 60529 і IPX7). Діапазон робочих температур - від -25 °C до 85 °C. 

Тип

microSD

Об'єм пам'яті

32 ГБ

Клас швидкості

UHS-I (U1)

Швидкість зчитування

до 100 МБ/с

Швидкість запису

до 30 МБ/с

В комплекті

Адаптер