Код: 6836242 Клавіатура Logitech K380 Multi-Device Bluetooth, US, White (920-009868)

  • Артикул: 920-009868
  • Тип клавіатури: Звичайна
  • Тип під'єднання: Бездротова
  • Інтерфейс: Bluetooth

Гарантія: 2 роки

Облаштовуйтеся зі зручністю
Компактна, сучасна, універсальна клавіатура K380 Slim Multi-Device — оптимальний вибір під час обладнання робочого місця. Цей продуманий до дрібниць пристрій з ультратонким профілем ідеально підходить для введення тексту на комп'ютері, смартфоні, планшеті тощо. Вона є найкращим помічником для вирішення повсякденних завдань.

Тонка та стильна
Оформляєте робоче місце? До ваших послуг найстильніші дизайнерські рішення!

Влаштовуйтеся з комфортом, де б ви не були
Компактний, сучасний і до того ж мобільний пристрій. Тонка та легка універсальна клавіатура K380 Multi-Device з підтриманням Bluetooth запросто впорається з будь-якими завданнями, де б ви не перебували — удома, у дорозі або за столиком в улюбленому кафе. Влаштовуйтеся зручніше та працюйте на ноутбуці, телефоні або планшеті у звичному режимі.

Введення тексту на будь-якому пристрої
Усі типи пристроїв та ОС. K380 Multi-Device під'єднується до всіх бездротових пристроїв Bluetooth з підтриманням зовнішніх клавіатур і завдяки цьому сумісна з ОС Windows, Mac, Chrome OS, Android, iOS і навіть Apple TV. Серед інших переваг — автоматичне призначення клавіш, функція запам'ятовування поєднань клавіш для швидкого доступу та звична розкладка під час роботи на обраній платформі.

Перемикайтеся на інший пристрій
Нова модель дає можливість одночасно використовувати до трьох пристроїв, навіть із різними операційними системами, і швидко перемикатися між ними. Перемкнувши клавіатуру, продовжуйте набирати текст у звичному режимі.

Просте введення тексту — як на ноутбуці
Форма клавіш розроблена з урахуванням невеликих розмірів пристрою. Компактна конструкція клавіатури дає змогу розмістити мишу ближче та не тягнутися за нею рукою щоразу, коли вона знадобиться. У такий спосіб забезпечується комфорт і правильне положення тіла під час роботи. Округлі плоскі клавіші ножичного типу відповідають формі кінчиків пальців і спрацьовують швидко, плавно та практично безшумно — ви ніби набираєте текст на звичайному ноутбуці. Крім того, така клавіатура завжди поміститься у вашій сумці.

Тривалий час роботи батареї: 2 роки
Дві лужні батареї AA (встановлені у пристрої) гарантовано прослужать два роки. Забудьте про них і працюйте собі на втіху.

Призначення

Звичайні

Тип підключення

Бездротове

Інтерфейс

Bluetooth

Тип клавіш

Мембранний

Особливості

Без цифрового блоку

Додаткові характеристики

Радіус дії бездротового зв'язку: 10 м

Батарея: 2 батареї типу ААА

Підтримка програмного забезпечення: Logitech Options для Windows (Windows 7, Windows 8, Windows 10 або пізнішої версії), Logitech Options для Mac (OS X 10.8 або пізнішої версії), Logitech Flow

Світлодіодний індикатор заряду батарей, 3 світлодіодні індикатори каналу Bluetooth

Клавіші швидкого доступу (Home, Назад, Переключити програму, Контекстне меню), Easy-Switch

Вимоги до системи:

ПК: Windows 7, Windows 8, Windows 10 або пізнішої версії

Mac: ОС Mac OS 10.10 або пізнішої версії

Chrome OS

Планшет або смартфон під керуванням ОС Android: Android 3.2 або пізнішої версії.

iPad або iPhone: iOS 5 або пізнішої версії

Apple TV 2-го і 3-го поколінь

Розміри, мм

279 x 16 x 124

Вага, г

423

Основний колір

Білий