Код: 6836255 Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless, US, Graphite (920-010498)

  • Артикул: 920-010498
  • Тип клавіатури: Звичайна
  • Тип з'єднання: Бездротове
  • Інтерфейс: Bluetooth

Гарантія: 2 роки

МІНІРОЗМІР, ВЕЛИЧЕЗНИЙ КОМФОРТ
Працюйте на мінімалістичній клавіатурі, яка містить усі клавіші, команди та комбінації клавіш під рукою.
Мінімалістичний форм-фактор вирівнює ваші плечі та дозволяє розташувати мишу ближче до клавіатури, щоб рука менше тягнулася – для кращої постави та покращеної ергономіки.

РОЗУМНЕ ОСВІТЛЕННЯ. СТАЛО РОЗУМНІШИМ
Датчики наближення виявляють ваші руки, підсвічуючи клавіатуру, коли ваші пальці наближаються. Клавіші з підсвічуванням автоматично підлаштовуються під умови освітлення та вимикаються, коли ви відходите, економлячи енергію для моментів натхнення. Інтенсивність підсвічування автоматично адаптується до умов освітлення або може бути встановлена вручну.

ШВИДКО ЗАРЯДЖАЙТЕ, ПІД'ЄДНУЙТЕ ШВИДШЕ
MX Keys Mini працює до 10 днів після повного заряду або до 5 місяців із вимкненим підсвічуванням. Використовуйте зарядний кабель USB-C, щоб поповнити заряд. Легко під'єднуйте MX Keys Mini до трьох пристроїв одночасно через Bluetooth® Low Energy, для під'єднання не потрібно використовувати USB-порти.

РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ПОЗИТИВНОГО МАЙБУТНЬОГО
Наша мета? Проектувати для стійкості. Це означає, що, впроваджуючи інновації в наше нове покоління продуктів, ми зменшуємо їхній вуглецевий слід у будь-який спосіб — від загальної конструкції до найдрібніших компонентів. Усе без компромісів щодо якості та продуктивності. 

Призначення

Звичайні

Тип підключення

Бездротове

Інтерфейс

Bluetooth

Тип клавіш

Мембранний

Особливості

Підсвічування клавіш

Розміри, мм

131.9 x 295.99 x 20.97

Вага, г

506

Основний колір

Сірий