Код: 6662849 Конвектор Laretti LR-HT0320

  • Артикул: LR-HT0320
  • Тип обігрівача: Конвекторний
  • Рекомендований об'єм приміщення: 22 м кв

Гарантія: 3 года

Конвекційний нагрівач Laretti LR-HT0320 в ефектному виконанні з термостійкого скла розкішного чорного кольору здатен вписатися в дизайн будь-якого напрямку, не порушивши загальну естетику інтер'єру. При цьому агрегат легко справляється з обігрівом будь-яких приміщень і може стати альтернативним джерелом тепла або посилити ефект централізованого опалення. Потужний конвектор дозволить створити вдома атмосферу тепла та затишку, а солідний функціональний набір дозволить підтримувати комфортні параметри протягом усього часу роботи.

Економія простору
Компактні габарити моделі та мала вага (всього 7,4 кг) дозволять акуратно вмістити пристрій навіть на найскромніших площах. Особливості конструкції передбачають настінний або підлоговий монтаж, а стильний сучасний дизайн і привабливий вигляд пристрою дають можливість зробити агрегат корисною прикрасою столу.

Раціональний підхід
Потужний Х-подібний нагрівальний елемент закритого типу працює у двох режимах інтенсивності з максимальним показником 2 кВт, що дає можливість самостійно регулювати параметри залежно від ситуації. Продуктивності вистачить на обігрів приміщень сумарною площею до 22 кв. м., що традиційно вистачає для домашнього користування і для локального обігріву великих офісних територій.

Основа безпеки
Надійність, ефективність і довговічність конструкції забезпечується застосуванням корозійно-стійких матеріалів високої якості. Система захисту апарату спрацює автоматично при досягненні нагрівача критичних температур і своєчасно вимкне пристрій. Крім того, передбачено автовимкнення при випадковому перекиданні приладу. Це дозволяє підвищити загальну пожежну безпеку, вбереже підлогове покриття від псування і зменшить ризик травмування. 

Тип обігрівача

Конвектор електричний

ТМ

Laretti

Модель

LR-HT0320

Колір

Чорний

Рекомендована площа приміщеня

до 25 м.кв.

Спосіб установки

Підлогова

Настінна

Експлуатаційні характеристики
Максимальна споживча потужність, Вт

2000

Режими роботи

2 режими потужності: 1000/2000 Вт

Напруга живлення / частота мережі, В / Гц

220 - 240

Конструктивні особливості
Нагрівальний елемент

Х-подібний (цільнолитий)

Термостат

механічний

Відображення режимів роботи

Дисплей

Таймер

24 години

Пульт ДУ

Є

Сенсорна панель керування

Є

Інші конструктивні особливості
Інші конструктивні особливості

Можливість кріплення на стіну

Скляна панель

Безпека
Захист від перегріву

Є

Захист від перекидування

Є

Комплектація
Вагово-габаритні характеристики
Вага Нетто, кг

7.4