Код: 6590671 Килимок для мишки ERGO MP-331XL

  • Артикул: MP-331XL
  • Розміри: 750 х 280
  • Матеріал поверхні: Текстиль

Гарантія: 12 місяців

ЗРУЧНИЙ АКСЕСУАР – ЗАПОРУКА ВДАЛОЇ ГРИ

Професійні геймери знають, що успіх гри залежить від дрібниць. Зручна ігрова поверхня – саме той аксесуар, на якість і комфорт якого потрібно звертати увагу. Килимок для професійного геймінгу ERGO MP-331XL стане незамінним помічником у віртуальних боях і припаде до душі завзятим комп'ютерним гравцям. Він має комфортний збільшений розмір 750 х 280 х 3, який не перешкоджає ковзанню миші та дає ще більше місця для маневрів.

ПРАКТИЧНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ У ДРІБНИЦЯХ

Поверхня виконана із щільної гладкої тканини, яку чітко розпізнає оптичний датчик миші. Рівно прошиті краї підвищують довговічність аксесуара та забезпечують максимально гладку поверхню для ковзання мишки. Підкладка ERGO MP-331XL виконана з каучуку, а це значить, що килимок щільно фіксується на поверхні комп'ютерного столу, не ковзає по ній і не зминається під рукою навіть під час найінтенсивнішої гри.

ДОВГОВІЧНІСТЬ І СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Крім того, ігрова поверхня має яскравий і стильний дизайн, а значить буде не лише зручним, але і ефектним аксесуаром, який прослужить довго та зробить перебування за комп'ютером комфортнішим.

Матеріал

Тканина

Можливість використання з двох сторін

Немає

Підставка під зап'ястя

Немає

Ширина, мм

750

Висота, мм

280

Товщина, мм

3

Колір

Чорний

Обмінна гарантія

14 днів