Код: 6530396 Ківш RINGEL Pesto (1.6 л) 18 см

  • Артикул: RG-4137-18
  • Ківш Pesto
  • Об'єм: 1.6 л
  • Діаметр: 18 см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: так

Гарантія: Без гарантий

Виконаний з кованого алюмінію, ківш Ringel Pesto має стінки завтовшки 3,2 мм, що забезпечує міцність, надійність і відмінну теплопровідність по всій конструкції. Сучасне антипригарне покриття гарантує приготування їжі без підгоряння і прилипання.

ЗРУЧНА ТА ПРАКТИЧНА КОНСТРУКЦІЯ

Завдяки тому, що ківш Ringel виготовлений з товстостінного алюмінію, він має цілу низку істотних переваг: не боїться високотемпературного нагріву, не деформується, володіє легкою вагою, відмінно розподіляє тепло в рівній мірі по всій робочій поверхні.

АНТИДЕФОРМАЦІЙНИЙ ІНДУКЦІЙНИЙ ДИСК

Антидеформаційний індукційний диск підсилює конструкцію дна ковша та робить його універсальним посудним рішенням, забезпечуючи можливість використання на всіх типах варильних поверхонь, включаючи індукційні плити.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, новітні матеріали та сучасні технологічні процеси дозволили домогтися стійкості та довговічності мармуру. Трьохшарове антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

КРИШКА З ТЕРМОСТІЙКОГО СКЛА З КЛАПАНОМ ДЛЯ ВИХОДУ ПАРИ

Кришка ковша Ringel виконана з міцного та стійкого до високих температур скла, завдяки чому можна спостерігати за приготуванням їжі, не знімаючи кришки з ковша. Крім того, додаткову зручність забезпечується наявністю в кришці клапана для виходу пари.

РУЧКА З БАКЕЛІТУ З SOFT-TOUCH ПОКРИТТЯМ

Зручна бакелітова ручка з м'яким покриттям Soft-Touch надійно захищає руки від опіків і перешкоджає вислизанню ковша навіть з вологих рук. Додаткова кольорова вставка підкреслює дизайн.
Алюмінієвий ківш від Ringel з антипригарним покриттям відмінно підходить для щоденного приготування каш і крем-супів. Мармурове покриття в серії PESTO забезпечити вам відмінний результат з мінімальною кількістю олії: без пригорання і прилипання. 

Тип

Ківш

Серія

Pesto

Об'єм, л

1.6

Діаметр, см

18

Матеріал

Алюміній

Матеріал кришки

Жаростійке скло

Матеріал ручок

Бакеліт

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Основний колір

Зелений

Можна мити в посудомийній машині

Так