Код: 6508235 LFD-монітор 49" Samsung LH49QMREBGCXCI

  • Серія: Бізнес
  • Роздільна здатність: 3840x2160
  • Інтерфейси: HDMI/DVI/DP
  • Артикул: LH49QMREBGCXCI

Гарантія: Без гарантий

Дисплеї нового покоління
Нові дисплеї Samsung серії QMR забезпечують безпрецедентну роздільну здатність UHD, розумне масштабування до рівня UHD і насичені бездоганні кольори за допомогою технології Dynamic Crystal Color - усе це в тонкому дизайні.

Неймовірна якість картинки в роздільній здатності 4K
Нова серія Samsung QMR підтримує надвисоку роздільну здатність 4K, забезпечуючи реалістичні зображення з неперевершеною якістю картинки.

Розумне масштабування до рівня UHD
Передова технологія Samsung розумного масштабування до UHD підтримує відновлення по краях і зниження шуму, забезпечуючи чудову якість зображення UHD навіть при виведенні контенту нижчої роздільної здатності. Це інноваційне рішення гарантує неперевершену якість зображення незалежно від вихідної роздільної здатності контенту.

Підтримка технології Dynamic Crystal Color
Серія QMR підтримує технологію Dynamic Crystal Color, що використовує 10-бітну обробку для бездоганної передачі кольору. Це дозволяє глядачам насолоджуватися ширшим спектром кольорів - до мільярда відтінків. Функціональність HDR+ перетворює контент стандартної чіткості в якість HDR для підвищення контрастності й отримання яскравіших кольорів.

Чудове зображення без відблисків
Серія QMR відрізняється надійними антивідблисковими панелями, які дають кращу видимість під будь-яким кутом. Це дозволяє компаніям цілодобово доставляти точну інформацію в місцях, де вкрай важлива чітка та достовірна інформація, наприклад в аеропортах і станціях приміського сполучення.

Тонкий і симетричний дизайн
Серія QMR відрізняється абсолютно новим симетричним дизайном, який спрощує монтаж на стіну та забезпечує безпроблемне встановлення. Плоска задня стінка та невелика глибина гарантують, що дисплей витримає випробування часом.

Ніяких сплутаних кабелів
Завдяки новій функції кабельної направляючої QMR роздрібні продавці можуть приховати нагромадження кабелів. Покупці бачать акуратну, візуально привабливу цифрову вітрину, навіть якщо помітна задня частина дисплея.

Ефективне комплексне рішення
SSSP - комплексне рішення, яке спрощує монтаж і обслуговування. Операційна система Tizen 4.0 дозволяє компаніям легко розробляти програми та використовувати розширені можливості з підтримкою безлічі веб-форматів і стандартів, а також застосовувати надійний захист.

Вбудована підтримка Wi-Fi та Bluetooth
Вбудована підтримка Wi-Fi та Bluetooth забезпечує персоналізовані й інтерактивні послуги, а також допомагає компаніям у демонстрації контенту. Спрощення роботи в мережі або використання інтерактивних маякових технологій у магазині, дисплеї серії QMR допомагають компаніям рухатися в майбутнє роздрібної торгівлі.

Серія

Бізнес

Діагональ, дюйм

49

Роздільна здатність

3840x2160

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Тип підсвічування

wLED

Яскравість, кд/м2

500

Контрастність (статична)

4000:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Максимальна частота оновлення, Гц

60

Час відгуку, мс

8

Інтерфейси

DisplayPort

DVI

HDMI

Максимальний стандарт VESA

200 x 200 мм

Енергоспоживання, Вт

138

Розміри, см

109.9 x 63.1 x 4.6

Вага, кг

13.5

Колір

Чорний