Код: 6502333 LFD-монітор 65" Samsung LH65QBREBGCXCI

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840x2160
  • Інтерфейси: DVI/HDMI
  • Артикул: LH65QBREBGCXCI

Гарантія: Без гарантий

 Дисплеї нового покоління

Нові дисплеї Samsung серії QMR забезпечують безпрецедентну роздільну здатність UHD, розумне масштабування до рівня UHD і насичені бездоганні кольори за допомогою технології Dynamic Crystal Color - усе це в тонкому дизайні.

Неймовірна якість картинки в роздільній здатності 4K

Нова серія Samsung QMR підтримує надвисоку роздільну здатність 4K, забезпечуючи реалістичні зображення з неперевершеною якістю картинки.

Розумне масштабування до рівня UHD

Передова технологія Samsung розумного масштабування до UHD підтримує відновлення по краях і зниження шуму, забезпечуючи чудову якість зображення UHD навіть при виведенні контенту нижчої роздільної здатності. Це інноваційне рішення гарантує неперевершену якість зображення незалежно від вихідної роздільної здатності контенту.

 Підтримка технології Dynamic Crystal Color

Серія QBR підтримує технологію Dynamic Crystal Color, що використовує 10-бітну обробку для бездоганної передачі кольору. Це дозволяє глядачам насолоджуватися ширшим спектром кольорів - до мільярда відтінків. Функціональність HDR+ перетворює контент стандартної чіткості в якість HDR для підвищення контрастності й отримання яскравіших кольорів.

Тонкий і симетричний дизайн

Серія QBR відрізняється абсолютно новим симетричним дизайном, який спрощує монтаж на стіну та забезпечує безпроблемне встановлення. Плоска задня стінка та невелика глибина гарантують, що дисплей витримає випробування часом.

Ніяких сплутаних кабелів

Завдяки новій функції кабельної направляючої QMR роздрібні продавці можуть приховати нагромадження кабелів. Покупці бачать акуратну, візуально привабливу цифрову вітрину, навіть якщо помітна задня частина дисплея.

Вбудована підтримка Wi-Fi та Bluetooth

Вбудована підтримка Wi-Fi та Bluetooth забезпечує більш персоналізовані й інтерактивні послуги, а також допомагає компаніям у демонстрації контенту. Спрощення роботи в мережі або використання інтерактивних маякових технологій у магазині, дисплеї серії QMR допомагають компаніям рухатися в майбутнє роздрібної торгівлі.

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

65

Роздільна здатність

3840x2160

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Тип підсвічування

wLED

Яскравість, кд/м2

350

Контрастність (статична)

4000:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Інтерфейси

DVI

HDMI

Максимальний стандарт VESA

400 x 400 мм

Енергоспоживання, Вт

181.5

Розміри, см

145.3 x 83.1 x 4.6

Вага, кг

24.9

Колір

Чорний