Код: 6507759 LFD-монітор 75" Samsung LH75QBREBGCXCI

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840 x 2160
  • Інтерфейси: HDMI/DVI/USB
  • Артикул: LH75QBREBGCXCI

Гарантія: Без гарантий

Дисплеї нового покоління
Нові дисплеї Samsung серії QBR забезпечують безпрецедентну здатність UHD, розумне масштабування до рівня UHD і насичені бездоганні кольори за допомогою технології Dynamic Crystal Color - усе це в тонкому дизайні.

 Неперевершена якість картинки з роздільною здатністю 4K
Новий екран Samsung серії QBR відрізняється надвисокою роздільною здатністю 4K, завдяки чому картинка на екрані характеризується винятковою чіткістю.

Підтримка технології Dynamic Crystal Color
Серія QBR підтримує технологію Dynamic Crystal Color, що використовує 10-бітну обробку для бездоганної передачі кольору. Це дозволяє глядачам насолоджуватися ширшим спектром кольорів - до мільярда відтінків. Функціональність HDR+ перетворює контент стандартної чіткості в якість HDR для підвищення контрастності й отримання яскравіших кольорів.

 

 Тонкий симетричний дизайн
Серія QBR відрізняється абсолютно новим симетричним дизайном, який спрощує монтаж на стіну та забезпечує безпроблемне встановлення. Плоска задня стінка та невелика глибина гарантують, що дисплей витримає випробування часом.

Ніяких сплутаних кабелів
Завдяки новій функції кабельної направляючої QBR роздрібні продавці можуть приховати нагромадження кабелів. Покупці бачать акуратну, візуально привабливу цифрову вітрину, навіть якщо помітна задня частина дисплея.

 

 Ефективне комплексне рішення
SSSP - комплексне рішення, яке спрощує монтаж і обслуговування. Операційна система Tizen 4.0 дозволяє компаніям легко розробляти програми та використовувати розширені можливості з підтримкою безлічі веб-форматів і стандартів, а також застосовувати надійний захист.

 

  Вбудована підтримка WiFi та Bluetooth
Вбудована підтримка Wi-Fi і Bluetooth забезпечує більш персоналізовані і інтерактивні послуги, а також допомагає компаніям у демонстрації контенту. Чи то спрощення роботи в мережі чи використання інтерактивних маякових технологій у магазині, дисплеї серії QBR допомагають компаніям рухатися в майбутнє роздрібної торгівлі.

 

 

 

 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

75

Роздільна здатність

3840x2160

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

Безрамковий екран

Яскравість, кд/м2

350

Контрастність (статична)

4000:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Максимальна частота оновлення, Гц

60

Час відгуку, мс

8

Інтерфейси

DVI

HDMI

Енергоспоживання, Вт

231

Розміри, см

168,1 x 96 x 4,9

Вага, кг

38.3

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

DVI

HDMI

USB