Код: 6784758 Мікросистема Technics SC-C30EE-K

  • Артикул: SC-C30EE-K
  • Тип: Мікросистема
  • Кількість каналів: 2.1
  • Вихідна потужність (RMS): 30 Вт
  • Інтерфейси: Bluetooth, USB, AUX (3.5 мм), Wi-Fi, LAN (RJ-45)

Гарантія: Без гарантий

Компактна колонка - широке звукове середовище
Два високочастотні динаміки діаметром 1,6 см забезпечують передачу звуків частотою до 50 кГц у високій роздільній здатності. Їх доповнюють передній 12-сантиметровий широкодіапазонний сабвуфер із широким і довгим фазоінвертором. Усього в міцний, посилений скловолокном корпус встановлені п'ять динаміків, що відтворюють насичений звук сигналу від 2.1-канального підсилювача.

Точне, насичене відтворення
Акустична система SC-C30 оснащена трьома цифровими підсилювачами JENO Engine компанії Technics, спеціально сконструйованими для усунення спотворень і оптимізації формування шуму. Підсилювачі JENO Engine забезпечують точне та потужне відтворення звуку кожним динаміком. Крім того, технологія калібрування фази залежно від навантаження (LAPC) покращує реакцію на імпульс, тим самим підвищуючи точність і інформаційну насиченість звуку.

Достовірне відтворення під час передачі сигналу через Bluetooth® і з джерел стисненого аудіо
Технологія Re-master компанії Technics дозволяє отримувати високоякісне звучання під час відтворення стисненого аудіо: наприклад, потокової передачі, прослуховування інтернет-радіо або передачі сигналу через Bluetooth®. Ця технологія використовує фірмовий алгоритм, що відтворює сигнал з максимальним наближенням до початкового джерела аудіо, тим самим усуваючи деградацію, що зазвичай виникає під час відтворення стисненого аудіо.

Технологія Space Tune™ забезпечує оптимальний баланс звуку під час роботи в будь-яких умовах
Технологія Space Tune оптимізує відтворення під конкретні умови, тим самим дозволяючи насолоджуватися ідеальним звучанням акустичної системи OTTAVA S SC-C30 у будь-якому приміщенні та з будь-якого положення. Крім трьох стандартних режимів відтворення звуку для різних варіантів монтажу системи в корпус пристрою також вбудований мікрофон, що дозволяє оптимізувати відтворення автоматично. Крім цього, для точного вимірювання та компенсації частотної характеристики може використовуватися і пристрій, що працює на iOS. Усе це дозволяє користувачу насолоджуватися високоякісним звуком незалежно від того, де встановлена ​​акустична система.

Елегантний нестарий дизайн
Практичні переваги OTTAVA S SC-C30 поєднуються з елегантністю конструкції. Товста алюмінієва верхня панель збільшує міцність корпусу. Управління інтуїтивно зрозуміле та виконується кнопками навколо світлодіодного індикатора. Елегантна решітка із заднього боку пристрою підвищують тепловіддачу. Витончена закруглена форма колонки зменшує небажані вібрації та стоячі хвилі в корпусі, забезпечуючи широту розповсюдження звуку. Це дозволяє розміщувати пристрій OTTAVA™ S SC-C30 у будь-якому зручному місці. Система представлена ​​в чорному та білому варіантах.

Повна сумісність
OTTAVA™ S SC-C30 може відтворювати аудіо з різних джерел: з USB-носія, через аналоговий або цифровий вхід, через Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast, Spotify, Tidal, Deezer, інтернет-радіо, Amazon Music*, Roon, а також аудіо, що передається по мережі. Акустична система може під'єднуватися до інших пристроїв для роботи в багатокімнатному режимі, у стереопарі, Wi-Fi, а також до пристроїв на iOS та Android з керуванням через відповідну програму.

Багатокімнатний режим і робота у стереопарі
Наявність кількох аудіопристроїв з підтримкою Chromecast дозволяє програвати музику в різних приміщеннях — як однакову, так і різну для кожної кімнати (потрібна програма Google Home).

Крім того, за наявності програми Technics Audio Center та інших пристроїв Technics / Panasonic, сумісних із цією програмою, музику, що передається по Bluetooth, інтернет-радіо або потокову передачу, через вхід AUX або оптичний вхід, а також з USB-носія можна відтворювати в багатокімнатний режим. Два пристрої OTTAVA™ S SC-C30 можуть бути налаштовані для роботи в парі, що забезпечує стереозвучання.

Вбудована підтримка Chromecast
Вбудована підтримка Chromecast відкриває доступ до різноманітних послуг потокової передачі музики на будь-який смак. До цих сервісів можна легко під'єднатися через програму смартфона, а завдяки тому, що музика надходить безпосередньо на головний пристрій, її якість залишається незмінною.

Функція «Вибране»
На основному пристрої можна встановити до 9 наборів налаштувань, таких як улюблені інтернет-радіостанції, плейлист DEEZER і композиції з USB-носія. Це дозволяє слухати улюблену музику, не запускаючи програму. 

Загальні параметри
Тип

Мікросистема

Кількість каналів

2.1

Акустичні характеристики
Загальна вихідна потужність (RMS), Вт

30

Підключення
Інтерфейс

LAN (RJ-45)

USB

Bluetooth

Wi-Fi

AUX (3.5 мм)

Функції і особливості
Зовнішній підсилювач

Немає

Особливості

Управління через смартфон

Додаткові характеристики

Вбудована підтримка Chromecast

Живлення
Енергоспоживання

220 - 240 змін. струму, 50/60 Гц

Фізичні параметри
Діаметр динаміків

НЧ динаміки: 6,5 см, конічні, 2 шт.

ВЧ динаміки: 1,6 см, купольні, 2 шт.

Сабвуфер: 12 см, конічний

Розміри, мм

190 х 315 х 191

Вага, кг

4.5

Колір

Чорний