Код: 5693067 Мікрохвильова піч Candy CMW 2070M

  • Артикул: 38000119
  • Тип СВЧ: Звичайна (соло)
  • Тип управління: Механічне
  • Внутрішній об'єм: 20 л
  • Потужність СВЧ: 700 Вт

Гарантія: 12 місяців

З мікрохвильовою піччю CANDY CMW 2070M будь-який споживач може стати кваліфікованим кухарем без докладання особливих зусиль.

Мікрохвильова піч Candy CMW 2070M з об'ємом робочої камери 20 літрів дозволяє готувати або розігрівати чималі порції продуктів для всієї родини. Піч має потужність 700 Вт, що дозволяє власникові не тільки розігрівати готові страви або розморожувати напівфабрикати або м'ясо, а й смачно готувати нескладні страви зі збереженням вітамінів і корисних речовин. Наприклад, тушкувати овочі, готувати соуси або рибні страви. Цій техніці під силу навіть випічка бісквітів та кексів.

Управління мікрохвильовою піччю здійснюється поворотними регуляторами, які дозволяють легко налаштувати час і вибрати потрібну потужність. Ця звична вже для кожної сім'ї техніка економить час і енергію. Раніше приготовані страви всього за пару хвилин розігріються, а заморожені продукти набагато швидше відтають. Шість рівнів потужності дозволять вибрати потрібний режим для якісного приготування різних страв. Для зручності використання передбачений акустичний сигнал закінчення приготування. Завдяки компактним габаритам і класичного дизайну корпусу піч гармонійно впишеться в будь-який кухонний інтер'єр.

Candy Hoover Group відрізняється новаторським підходом до дизайну своїх виробів. Саме дизайн допомагає вирішувати багато завдань, що стоять перед виробником, зокрема, завдання підвищення ергономічності приладів. Техніка для дому від Candy - це плавні і рівні лінії контурів, максимально зручні і безпечні ручки, можливість регулювання висоти і внутрішнього обсягу приладів, а також можливість легко і просто переміщати будь-яку, навіть великогабаритну побутову техніку по кухні.

Тип НВЧ

Звичайна (соло)

Тип керування

Механічне

Внутрішній об'єм, л

20

Потужність НВЧ, Вт

700

Діаметр поворотного столу, см

24.5

Кількість рівнів потужності

6

Таймер

Так

Функції і програми

Автоматичне розморожування

Автоматичне приготування

Особливості

Звуковий сигнал закінчення роботи

Таймер

Внутрішнє покриття

Емаль

Тип відкриття дверцят

Кнопкою

Фізичні параметри
Розміри, см

28 x 46 x 37

Вага, кг

10.3

Колір

Білий