Код: 6464149 Мікрохвильова піч Zanussi ZFM20110WA

  • Тип НВЧ: Звичайна (соло)
  • Тип управління: Механічне
  • Внутрішній об'єм: 20 л
  • Потужність НВЧ: 700 Вт

Гарантія: Без гарантий

Застосування
Мікрохвильова піч моделі Zanussi ZFM20110WA підійде не лише для приготування аматорських страв, але і професійних. Такий агрегат стане помічником будь-якої домогосподарки. Класичний дизайн і білий колір відмінно підійдуть до інтер'єру будь-якої кухні. Маленькі габарити дозволять встановити агрегат у будь-якому місці приміщення.

Технічні характеристики
Чим вище показники потужності, тим швидше відбувається розігрів їжі. У моделі Zanussi ZFM20110WA показник досягає значення 700 Вт. Значення регулюється, при необхідності. Точність роботи забезпечують поворотні перемикачі, за допомогою яких встановлюють необхідну потужність і таймер. Діаметр піддону - 255 міліметрів, що дозволяє ставити в агрегат посуд середніх розмірів.

Особливості
Виробники моделі Zanussi ZFM20110WA забезпечили п'ять рівнів потужності. Така кількість дозволяє підбирати потужність, яка буде підходить під конкретну ситуацію. Усередині агрегат покритий емалевим покриттям, що дозволяє легко прибирати залишки їжі та жиру, після готування.

Додаткова інформація
Zanussi ZFM20110WA може не лише розігрівати їжу, але і розморожувати. Для цього продукти просто кладуть усередину для розігріву. Дверцята агрегату відкриваються вліво, це варто враховувати при монтажі. Пристрій можна вмонтувати в стіну, щоб  він не займав простір на кухонному столі. Але не виключений варіант розташування мікрохвиль печі на столі. 

Тип НВЧ

Звичайна (соло)

Тип керування

Механічне

Внутрішній об'єм, л

20

Потужність НВЧ, Вт

700

Діаметр поворотного столу, см

25.5

Кількість рівнів потужності

5

Таймер

35 хв

Особливості

Підсвічування камери, звуковий сигнал

Внутрішнє покриття

Емаль

Тип відкриття дверцят

Кнопкою

Захист від дітей

Немає

Фізичні параметри
Розміри, см

25.8 x 44 x 33

Колір

Білий

Гарантія
Гарантія

1 рік