Код: 6774021 Модуль для під'єднання дротової сигналізації до Ajax MultiTransmitter Black (20354)

 • Артикул: 20354
 • Тип: Модуль для під'єднання дротової сигналізації

Гарантія: 2 года

MultiTransmitter
Модуль для під'єднання дротової сигналізації до Ajax і керування охороною в додатку.

Друге життя старої дротової сигналізації
Ми розуміємо, як складно зважитися на оновлення дротової сигналізації. Коли обладнання застаріло, але справно охороняє майно. Та реновація з Ajax — це не відмова від старого. Це можливість побудувати сучасну комплексну безпеку на основі наявного дротового обладнання.

Безпека в смартфоні
Переходьте на розумну безпеку, зберігаючи старе охоронне обладнання. З MultiTransmitter користувачі системи отримують управління охороною в додатку, інформативні повідомлення та сценарії автоматизації, а охоронна компанія може змінювати налаштування системи та пристроїв у PRO-додатку як перебуваючи на об'єкті, так і віддалено.

Більше можливостей Ajax
ІЧ-бар'єри, датчики побутового газу, температури, рівня рідини та багато інших пристроїв готові розширити сфери застосування Ajax. Під'єднайте їх до хаба через MultiTransmitter і керуйте комплексною системою безпеки в додатку Ajax.

Менше рутини з автоматизованою безпекою
Використовуйте сценарії автоматизації, щоб система безпеки миттєво реагувала на загрози, не чекаючи патруль охорони. Ajax стане під охорону за розкладом, увімкне світло за тривогою датчика руху, знеструмить приміщення за перших ознак пожежі. З MultiTransmitter стара сигналізація стає частиною безпечного та розумного дому.

Більше інформації про тривоги
З MultiTransmitter для кожного дротового пристрою можна вказати тип тривоги та кімнату розміщення. Це підвищує інформативність сповіщень — відомо не лише що сталося, але і де саме. Ця інформація відображується в пуш-сповіщенні, SMS, а також надсилається на пульт охоронної компанії під відповідним кодом. Усього доступно п'ять типів тривог: вторгнення, пожежа, меддопомога, тривожна кнопка, газова тривога.

Радіозв'язок без компромісів у надійності
MultiTransmitter зв'язується з хабом через зашифрований радіопротокол Jeweller. Це TDMA-технологія, розроблена Ajax Systems для безперебійного зв'язку з пристроями. Jeweller визначає спроби глушіння, переходить на резервну частоту в разі перешкод, а також дозволяє бездротовим пристроям Ajax працювати від батарей роками.

 • Звʼязок з хабом на відстані до 2000 метрів
 • Доставлення тривоги за 0,15 секунди
 • Пінг, який налаштовується від 12 секунд

Захищений від саботажу
MultiTransmitter миттєво повідомить про втручання в роботу під'єднаних пристроїв: замикання живлення, обрив сигнального кабелю або спрацювання тампера. Зникнення електроенергії на об'єкті теж не стане проблемою — резервний акумулятор може забезпечувати живлення пристроїв до 4 діб. Сам корпус MultiTransmitter оснащений двома тамперами, які реагують на відрив модуля інтеграції з кріплення та зняття кришки.

 • Миттєва детекція втрати з'єднання з дротовим пристроєм (EOL)
 • Порожнина в корпусі під резервний акумулятор 7 А⋅год
 • 2 тампери, що визначають демонтаж і відкриття корпусу

Розроблений професіоналами для професіоналів
Ми подбали, щоб процес монтажу та налаштування не вимагав зайвого часу та зусиль. Аналогічно іншим пристроям Ajax, MultiTransmitter під'єднується до хабу в додатку зчитуванням QR-коду. Для під'єднання дротових пристроїв не потрібно знати значення опору резисторів. Також система попередить, якщо пристрій було під'єднано некоректно.

 1. Додавання в систему зчитуванням QR-коду
 2. Монтаж на стіну
 3. Під'єднання дротових пристроїв
 4. Налаштування через додаток