Код: 6503459 MOLEX MM 50/125 OM3 Simplex LC, LSZH, 1m

  • Артикул: 91.L0.332.00100
  • Тип: Патч-корд
  • Інтерфейс: Ethernet (RJ45)
  • Довжина кабелю: 1 м

Гарантія: Без гарантий

Кабель Molex забезпечує чудову керовану оптичну продуктивність на різних роз'ємах, які забезпечують швидке і економічне встановлення. Попередньо під'єднані дроти ідеально підходять для критично важливих магістральних додатків, таких як сполучні кабелі для центрів обробки даних і магістральні кабелі з низькими оптичними втратами.

Особливості:

  • OM3 мультимодова продуктивність
  • Волокна, відповідні специфікаціям ISO/IEC 11801 Fiber
  • Довжина кабелю: 1 м
  • Преміальна заводська оптична продуктивність гарантована
  • Усі збірки пройшли 100% заводські випробування
  • Результати заводських випробувань поставляються з кожною збіркою