Код: 6678890 Монітор 21.5" LG 22SM3G-B

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 1920x1080
  • Інтерфейси: HDMI/USB/RJ45
  • Артикул: 22SM3G-B

Гарантія: Без гарантий

22" інформаційна панель з великою кількістю функцій для комерційного простору
Дисплеї 22SM3G здатні ефективніше надавати інформацію і діяти в якості покажчиків у різних комерційних просторах, що дозволяє створювати зручніші рішення завдяки вдосконаленій платформі webOS.

Висока продуктивність SoC з webOS
Вбудована SoC може виконувати кілька завдань одночасно з плавним відтворенням контенту без необхідності використання медіаплеєра. Крім того, інтелектуальна платформа для інформаційних панелей LG webOS підвищує зручність користувача завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу та простим інструментам для розробки додатків.

Різні застосування датчиків
Платформа для інтелектуальних цифрових панелей LG webOS легко підтримує під'єднання до зовнішніх датчиків, таким як GPIO, NFC/RFID, датчики температури і т. д., через USB. Знижується загальна вартість обслуговування, так як немає необхідності купувати додаткове програмне забезпечення або медіаплеєри.

Широкий діапазон інтерфейсів
Завдяки наявності різноманітних інтерфейсів користувачі можуть під'єднати дисплей до різних джерел, забезпечуючи оптимальне використання. Крім того, функція аварійного перемикання дозволяє користувачам застосовувати резервні джерела в разі непередбаченої помилки.

USB Plug & Play
Дисплеї 22SM3G підтримують функцію USB Plug & Play, тому користувачі легко можуть налаштовувати відтворення контенту через порт USB.

Платформа для інтелектуальних інформаційних панелей

Демонстрація контенту
Демонструвати контент на пристроях зручніше по мережі Wi-Fi.

Промоакції в режимі реального часу
Завдяки тому, що модель підтримує технології Beacon і BLE (Bluetooth LE), магазини можуть надавати купони й інформацію в режимі реального часу.

Бездротове рішення
Дисплеї 22SM3G діють як віртуальний маршрутизатор, який може бути точкою бездротового доступу для мобільних пристроїв.

Дистанційний моніторинг і управління
За допомогою Control Manager, вбудованого рішення для моніторингу веб-додатків, ви можете в режимі реального часу контролювати стан і управляти роботою декількох дисплеїв 22SM3G, розташованих у різних місцях. Воно є на пристроях, під'єднаних до інтернету, що дозволяє гнучко та швидко реагувати на аварійні ситуації в будь-якому місці.

Сервіс у режимі реального часу LG Signage365Care
Технічне обслуговування здійснюється простіше та швидше завдяки додатковій послузі Signage365Care*, хмарному рішенню, що забезпечує надання послуг LG. З її допомогою здійснюється дистанційне керування станом дисплеїв на робочих місцях клієнта, виконуються діагностика несправностей та надання дистанційних послуг, що забезпечує стабільну роботу бізнесу клієнта. 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

21,5

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

1920x1080

Геометрія екрану

Плоский

Яскравість, кд/м2

250

Контрастність (статична)

1000:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Час відгуку, мс

14

Інтерфейси

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

100 x 100 мм

Блок живлення

Вбудований

Енергоспоживання, Вт

33

Розміри, см

51 x 30.2 x 5.3

Вага, кг

3. 34

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

HDMI

Power