Код: 6690537 Монітор 23.8" Philips 242B9TL/00

  • Артикул: 242B9TL/00
  • Серія: Бізнес
  • Тип матриці: IPS
  • Роздільна здатність: 1920x1080
  • Інтерфейси: VGA/DVI/HDMI/DP

Гарантія: 3 года

Дисплей з технологією SmoothTouch для сенсорного управління і плавного відгуку
Philips пропонує технологію ємнісного проекційного дисплея з 10 точками дотику, що забезпечує плавний відгук на дії користувача. Тепер вам доступні всі функції додатків, розрахованих на сенсорне управління, і вже знайомих додатків. Друкуйте наосліп десятьма пальцями або грайте в захоплюючі інтерактивні ігри з друзями. Підтримуйте зв'язок з колегами або однокласниками та підвищуйте свою продуктивність і ефективність.

Передня панель монітора відповідає класу захисту IP54 для пило- та водостійкості
Для складних умов використання потрібен монітор, якому байдужі пил і вода, що зустрічаються в повсякденному житті. Рейтинг ступеня захисту оболонки (IP) визначається відповідно до міжнародного стандарту IEC/EN 60529 і використовується для визначення ефективності оболонок електрообладнання в забезпеченні захисту від проникнення всередину пристрою води та пилу. Цей дисплей Philips відповідає міжнародним вимогам IP і буде працювати в умовах попадання на нього пилу та крапель води.

Покриття антивідблиску (AG) для усунення оптичної інтерференції
Покриття антивідблиску AG може знизити кількість відблисків від сенсорного екрана. Цей хімічний процес відбувається в задній частині сенсорного скла, що дозволяє знизити навантаження на очі без нанесення додаткової плівки.

Дисплей 16: 9 Full HD для чіткого та детального зображення
Якість зображення грає важливу роль. Звичайні дисплеї забезпечують непогану якість зображення, проте не на найвищому рівні. Цей дисплей оснащений поліпшеною роздільною здатністю Full HD 1920 x 1080: чітка деталізація в поєднанні з високою яскравістю, дивовижною контрастністю і реалістичною передачею кольору - природне зображення немов оживає на очах.

SmartContrast: для насичених відтінків чорного
SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори й інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності та найкраща якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.

Режим LowBlue для продуктивності та захисту очей
Дослідження показали, що, як і УФ-промені, короткохвильове синє світло світлодіодних дисплеїв може негативно впливати на очі, у результаті чого із часом зір може погіршитися. Режим Philips LowBlue використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього світла, що дозволяє підтримувати гарне самопочуття.

Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі
Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи комфортніший перегляд.

HDMI - універсальний вхід для під'єднання різноманітних цифрових джерел
Пристрій HDMI Ready володіє всім необхідним апаратним забезпеченням для роботи через мультимедійний інтерфейс високої чіткості (HDMI). За допомогою одного HDMI-кабелю цифровий відео- і аудіоконтент високої якості передається з ПК або з будь-якої кількості аудіо- та відеоджерел (включаючи телеприставки, програвачі DVD, ресивери А/В і відеокамери).

Роз'єм DisplayPort для найкращої якості зображення
Інтерфейс DisplayPort здійснює пряму передачу цифрових сигналів з комп'ютера на монітор без перетворення. DisplayPort перевершує стандарт DVI і повністю підтримує передачу даних за допомогою 15-метрового кабелю зі швидкістю 10,8 Гбіт/с. Висока продуктивність і нульова затримка забезпечують найшвидшу частоту оновлення зображення. Тому інтерфейс DisplayPort - це кращий вибір не лише для повсякденного використання вдома або на роботі, але і для ресурсномістких ігор, перегляду фільмів, редагування відео і т. д., а питання сумісності вирішуються використанням різних адаптерів.

Режим EasyRead забезпечує комфорт при читанні

Підставка SmartStand з можливістю регулювання кута нахилу підвищує продуктивність
Підставка Philips SmartStand дозволяє налаштовувати кут розташування екрана. Її складаний корпус Z-подібної форми з точним настроюванням висоти та кута нахилу дозволяє використовувати дисплей у максимально зручному положенні. Ви можете налаштувати підставку для зручного сенсорного управління або для малювання/додавання приміток. Ви також зможете розташувати екран практично горизонтально на поверхні столу, якщо того вимагатимуть обставини. 

Серія

Бізнес

Діагональ, дюйм

23,8

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

1920x1080

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

Сенсорний екран

USB-концентратор

Water & Dust Resistant

Тип підсвічування

wLED

Технології

FlickerFree

LowBlue mode

Яскравість, кд/м2

250

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Максимальна частота оновлення, Гц

60

Час відгуку, мс

5

Максимальна кількість кольорів

16.7 млн

Інтерфейси

DisplayPort

DVI

HDMI

VGA

Колонки

Є

Варіанти регулювання положення дисплея

Нахил екрану

Регулювання по висоті

Складання

Максимальний стандарт VESA

100 x 100 мм

Блок живлення

Зовнішній

Енергоспоживання, Вт

15.68

Екологічний стандарт

TCO

Розміри, см

56 x 42 x 23

Вага, кг

8.15

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

D-Sub

HDMI

USB

DisplayPort

Audio

Power

Підбір за параметрами
Категорії