Код: 6678333 Монітор 43" LG 43UL3G-B

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840 × 2160
  • Інтерфейси: HDMI/USB/RJ45
  • Артикул: 43UL3G-B

Гарантія: Без гарантий

Чисті кольори в ULTRA HD роздільній здатності
Великий ULTRA HD дисплей серії UL3G збільшить продуктивність бізнесу де б ви не були. Яскраві кольори та відображення найдрібніших деталей дозволить глядачам отримати найкращі враження від перегляду.

Роздільна здатність ULTRA HD
Завдяки роздільній здатності, у 4 рази перевершує за якістю Full HD, кольори та деталі контенту стають яскравішими та реалістичнішими. Крім того, широкий кут огляду панелі LG IPS забезпечує чітке уявлення контенту без спотворень.

Високоефективне кодування відео
Серія UL3G підтримує HEVC*, який ефективно стискає/розпаковує контент ULTRA HD великого обсягу, відтворюючи відео надвисокої якості при використанні половини мережевого трафіку порівняо з існуючим кодеком H.264.

Високі результати з webOS
Вбудована SoC може виконувати кілька завдань одночасно з плавним відтворенням контенту без необхідності використання медіаплеєра. Крім того, платформа LG webOS підвищує зручність користувача завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу та простим інструментам для розробки додатків.

Функція «Смарт»
Платформа для інтелектуальних цифрових панелей LG webOS легко підтримує під'єднання до зовнішніх датчиків, таких як GPIO, NFC/RFID, датчики температури і т. д., через USB. Загальна вартість обслуговування знижується, так як немає необхідності купувати додаткове програмне забезпечення або медіаплеєри для створення додаткових рішень.

Платформа Smart Signage
Завдяки технології Beacon і BLE (Bluetooth Low Energy) менеджери магазинів можуть надавати знижки й іншу інформацію в режимі реального часу.

Бездротове рішення
Серія UL3G працює як віртуальний маршрутизатор, який може бути точкою бездротового доступу для мобільних пристроїв.

Сумісність із системою управління через інтерфейс AV
Серія UL3G була сертифікована Crestron Connected® як та, що має вищий рівень сумісності з професійними системами управління через інтерфейс AV для забезпечення безпроблемної інтеграції та автоматизованого керування*, що підвищує ефективність управління бізнесом.

Сумісність із системою відеоконференцій
Для оптимальної зустрічі в режимі відеоконференції серія UL3G сертифікована на сумісність із Cisco System, яка пропонує потужний і інтегрований елемент управління* для проведення розумнішої відеоконференції, що виключає витрати часу на налаштування якості зображення або зміну входу на вхідні дзвінки.

Віддалений моніторинг і контроль
За допомогою вбудованого рішення веб-моніторингу Control Manager, ви можете контролювати стан декількох дисплеїв серії UL3G у різних місцях у режимі реального часу. Необхідне під'єднання до Інтернету, що дозволяє гнучко та швидко реагувати на надзвичайні ситуації в будь-якому місці. 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

43

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

3840x2160

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Яскравість, кд/м2

300

Контрастність (статична)

1200:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Час відгуку, мс

8

Максимальна кількість кольорів

16.7 млн

Інтерфейси

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

200 x 200 мм

Блок живлення

Вбудований

Енергоспоживання, Вт

115

Розміри, см

97.3 x 62.3 x 21.6

Комплектація: Кабель

Power