Код: 6635259 Монітор 43" LG 43US662H0ZC

  • Артикул: 43US662H0ZC
  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840 x 2160
  • Інтерфейси: HDMI/USB/RJ45

Гарантія: Без гарантий

Ефективне управління контентом
Серія US662H підтримує роздільну здатність Ultra HD і дозволяє управляти контентом за допомогою рішень Pro: Centric. Крім того, нова система webOS 5.0 відповідає широкому спектру запитів користувачів, полегшуючи надання власного контенту.

Pro: Centric Direct
Рішення для управління готельними телевізорами Pro: Centric Direct - це простий і зручний інструмент для редагування контенту, обслуговування і віддаленого управління системою по мережі. Рішення Pro: Centric Direct дозволяє з легкістю налаштовувати інтерфейс завдяки зручній системі і ефективному управлінню всіма телевізорами в номері.

Меню швидких налаштувань
Тепер LG пропонує нове меню швидких налаштувань (версія 4.0), яке робить його використання ще простішим і зручнішим. Рішення головного меню було значно модернізовано. Крім того, у нього був доданий новий інструмент для створення рекламного відео готелю. Інструмент Quick Manager також корисний для поширення інформації через мережу без використання сервера або копіювання по USB, що робить рішення ідеальним для автономних систем.

Інноваційна система LG webOS 5.0
Вивчіть новітні функції LG Smart TV і відкрийте для себе телевізори, які пропонують інноваційні технології, дивовижну чіткість і реалістичні кольори. Новий режим Mood Display & Gallery дозволяє використовувати телевізор для відображення часу та зображень, ідеально гармоніюють зі стилем інтер'єру.

Розпізнавання голосових команд
Від злагодженої взаємодії до однакового користувацького досвіду, LG робить ще один крок вперед до лідерства на ринку комерційних телевізорів, включаючи розпізнавання голосових команд, що дозволяє користувачам легко управляти телевізорами LG. Наші стабільні та надійні рішення, засновані на webOS і Pro: Centric Direct істотно розширюють конкурентні переваги наших продуктів і послуг, допомагаючи вам створювати умови для досягнення успіху в бізнесі.

Soft AP
Програмна точка доступу (SoftAP) - це «віртуальна» функція Wi-Fi, яка використовує програмне забезпечення для створення бездротової точки доступу. Поточна версія підтримує режим моста, що дозволяє адміністраторам мережі управляти під'єднаними пристроями та збирати важливу інформацію, наприклад, рівень сигналу, паролі Soft AP, і т. д.

Готельний режим (публічне відтворення)
Дозволяє управляти настройками телевізорів у різних зонах, включаючи вибір каналів і рівень гучності. Режим публічного відтворення дозволяє при необхідності відновлювати на телевізорах настройки за замовчуванням.

Вітальне відео/екран вітання
Телевізори Commercial Lite дозволяють урізноманітнити привітальні повідомлення в готельних номерах за допомогою різних зображень*, щоб клієнти відчували себе ще комфортніше.

Клонування через USB
Клонування даних через USB робить управління декількома дисплеями ефективнішим, що забезпечує оптимальну роботу. Замість того, щоб налаштовувати кожен дисплей окремо, дані одного дисплея можна копіювати на USB-накопичувач, а потім завантажити на інші дисплеї за допомогою USB.

ІЧ порт
При наявності інтерактивної приставки телевізорами LG можна керувати за допомогою одного пульта.

Вихід на зовнішні динаміки
При під'єднанні додаткових динаміків у гостей залишаться найкращі враження. Гості можуть слухати звук з телевізора та керувати ним з будь-якого місця, включаючи туалети та ванні кімнати. 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

43

Співвідношення сторін

16:9

Роздільна здатність

3840x2160

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Технології

HDR

Інтерфейси

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

200 x 200 мм

Енергоспоживання, Вт

114

Розміри, см

973 x 572 x 85

Вага, кг

8

Колір

Чорний