Код: 6325575 Монітор 46" Samsung LH46UDEBLBB/CI

  • Серія: Бізнес
  • Тип матриці: IPS
  • Роздільна здатність: 1920x1080
  • Інтерфейси: DVI / DisplayPort / HDMI
  • Артикул: LH46UDEBLBB/CI

Гарантія: Без гарантий

 Найвища якість зображення завдяки вдосконаленій технології заводського калібрування параметрів дисплея

Будь-які зміни яскравості та точності передачі кольору окремих панелей відеостіни можуть негативно позначитися на візуальних характеристиках усієї відеостіни. Для усунення цих недоліків відеостіни Samsung серії UDE-В калібруются за допомогою інноваційних калібрувальних інструментів і технологій. Багатоступенева система заводського калібрування дисплеїв відеостін забезпечує однорідність яскравості та кольору для кожної панелі, включеної в комплект відеостіни. Після калібрування всі панелі відеостін характеризуються 90-відсотковою однорідністю яскравості на відеостіні, що складається з 25 панелей (5х5). Крім того, процес калібрування забезпечує чудовий баланс білого з колірною температурою менше 300 градусів Кельвіна. Нарешті, на додаток до заводського калібрування користувачі можуть самі регулювати яскравість і однорідність кольору за допомогою потужної і зручної безкоштовної програми Samsung Color Expert. Завдяки цим поліпшеним рішенням управління кольором, дисплеї серії UDE-В для відеостін дозволяють забезпечувати демонстрацію широкоформатних презентацій з найвищими візуальними характеристиками.

Вузька рамка і чудовий дизайн привернуть увагу споживачів
Покращена якість відеостін з панелей Samsung UDE-B (панелі доступні з розміром 46 і 55 дюймів) підніме рівень ефективності ваших повідомлень та іншої інформації. Надвузька 3,5-мм рамка (2,3 мм зліва і зверху і 1,2 мм праворуч і знизу) перетворює відеостіну з найвужчими проміжками між панелями. Це створює найбільш комфортні умови перегляду контенту і глядачі більше концентруються на змісті.
Однак, слід зауважити, що в екстремальних умовах навколишнього середовища якість зображення на окремих панелях відеостін може погіршуватися внаслідок появи перекручувань і порушень кольору. Щоб уникнути подібних порушень якості зображення відеостіни Samsung серії UDE-В зазнають найжорсткіших випробувань на надійність та довговічність. Кожна панель відеостіни відрізняється підвищеною стійкістю до дії тепла, атмосферних опадів та інших факторів зовнішнього середовища. Завдяки жорсткому контролю якості, панелі відеостін Samsung не відчувають ефекту затемнення екрана, відблисків та інших недоліків, пов'язаних з погіршенням якості зображення. Нарешті, покриття антивідблиску екрана сприяє підвищенню чіткості тексту. Завдяки використанню технологій поліпшення якості зображення, відеостіни Samsung відрізняються найкращими візуальними характеристиками, що забезпечують глядачам комфортні умови для перегляду інформації.

Забезпечте UHD якість картинки без застосування спеціальних калібрувальних пристроїв
При збільшенні розміру екрана роздільна здатність зображення стає найбільш важливим фактором, який впливає на сприйняття контенту користувачами. Оскільки найкращі в галузі панелі оснащуються портами DisplayPort (DP) 1,2 і HDMI, відеостіни Samsung серії UDE-В з розміром екрана 5 х 5 панелей відрізняються надвисокою роздільною здатністю (Ultra-High Definition, UHD) без використання додаткових калібрувальних пристроїв та інструментів. У порівнянні зі звичайними відеостінами, які вимагають спеціального обладнання і здатні підтримувати лише формат, що не перевищує 2 x 2 панелей, відеостіни Samsung серії UDE-В з роздільною здатністю UHD відрізняються істотно кращими візуальними параметрами і високою чіткістю зображення. Завдяки підтримці технології підключення High-Bandwidth Content Protection (HDCP), відеостіни серії UDE-В здатні відображати UHD контент типу live TV або Blu-Ray без придбання додаткового обладнання, що зводить до мінімуму витрати на монтаж багатопанельних конструкцій для інформаційних відеостін.

Найвища чіткість тексту і довговічність відеостін для бізнесу
Покращена читаність і надійність відеостін Samsung серії UDE-В для підвищення інформаційної ефективності контенту. Розроблені для 24/7-режиму відображення інформації в умовах навколишнього середовища, що змінюється, відеостіни серії UDE-В сприятимуть підвищенню ефективності вашого бізнесу. Висока яскравість панелей, складова 500 ніт, забезпечує яскраве кольорове зображення в різних умовах зовнішнього освітлення.
Поєднання унікальних конструктивних і візуальних характеристик відеостін серії UDE-В перетворюють їх в ідеальну платформу для відображення інформаційного контенту в транспортних терміналах, торгових центрах, офісних холах і центрах управління та контролю.

Тонкі панелі, що легко монтуються, можна адаптувати до будь-яких бізнес-додатків
Універсальні відеостіни Samsung серії UDE-В поставляються в комплекті з елементами для простого і зручного монтажу з урахуванням ваших вимог. Оскільки всі панелі відрізняються однаковими робочими параметрами, користувачі можуть легко змонтувати відеостіну, не витрачаючи часу на калібрування параметрів зображення. Орієнтацію площини змонтованої відеостіни можна відрегулювати по трьох осях: по осі "x" ( "вгору-вниз" за допомогою гвинтів); по осі "y" ( "вліво-вправо"); по осі "z" ( "вперед-назад"). При цьому положення окремих панелей можна відрегулювати так, щоб між ними не було ні найменшого зазору. Така система монтажу усуває необхідність вимірювання відстаней під час монтажу кожної панелі. Нарешті, це спрощує демонтаж усієї стіни, якщо потрібне коригування положення окремої секції.

 

 

Серія

Бізнес

Діагональ, дюйм

46

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

1920x1080

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

Безрамковий екран

Тип підсвічування

wLED

Яскравість, кд/м2

500 кд/м²

Контрастність (статична)

1000:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Максимальна частота оновлення, Гц

75

Час відгуку, мс

8 мс

Максимальна кількість кольорів

16.7 млн.

Інтерфейси

DisplayPort

DVI

HDMI

Колонки

Немає

Варіанти регулювання положення дисплея

Поворот екрану (Pivot)

Енергоспоживання, Вт

143

Розміри, см

102,21 x 57,66 x 9,74

Вага, кг

18,0

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

DisplayPort

Power