Код: 6650290 Монітор 55" LG 55VM5E-A

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 1920x1080
  • Інтерфейси: HDMI/DP/DVI/USB/RJ45
  • Артикул: 55VM5E-A

Гарантія: Без гарантий

Ефектне занурення, повне захоплення уваги
Вражаючий ефект занурення, створюваний ультратонкою рамкою однакової ширини 0,9 мм з усіх боків, стає ще потужнішим з новітньою інтелектуальною цифровою панеллю. Серія VM5E здатна виконувати кілька завдань одночасно, що підвищує впізнаваність бренду та приваблює покупців у ваш магазин.

Бездоганні великі екрани з ультратонкою рамкою
Безрамковий дизайн з рамкою шириною 0,9 мм* з усіх боків і шириною стику 1,8 мм* (BtB), перевірений Nemko, представляє бездоганний контент з ефектом занурення на відеостіні, зібраної з екранів, рамки яких стають практично непомітними.

Усунення зсуву зображення
VM5E включає алгоритм поліпшення зображення, який може зменшити зміщення зображення плиткових дисплеїв при відтворенні відео. Об'єкти, розташовані на кордонах рамки, налаштовуються для створення відчуття перегляду на одному великому екрані.

Збільшений кут огляду
Великі екрани зазвичай розташовуються вище рівня людського ока, тому для відеостін важлива однакова якість зображення. Кут огляду серії VM5E досить широкий, щоб відображати яскраві кольори на весь екран без спотворень.

Ширший кут огляду
Добре відомо, що технологія панелей LG IPS забезпечує краще управління рідкими кристалами, тому зображення на екрані добре видно практично під будь-яким кутом. Таким чином, серія VM5E привертає увагу більшої кількості глядачів реалістичними кольорами незалежно від кута перегляду.

Висока продуктивність і чудова масштабованість
Завдяки вбудованій SoC і платформі для інтелектуальних цифрових панелей webOS, VM5E може виконувати кілька завдань одночасно, забезпечуючи плавне відтворення контенту без необхідності використання медіаплеєра. Так як webOS підтримує HTML5 як веб-платформи та пропонує SDK (Soft Development Kit), СІ ще простіше створювати й оптимізувати додатки.

Інтуїтивно зрозуміла структура меню
Структура меню була оптимізована для використання в комерційній сфері. Вона спрощує доступ і групує схожі функції, застосовуючи інтуїтивно зрозуміліший графічний інтерфейс для простоти використання. Таким чином, користувачі можуть уникнути проб і помилок при вивченні бажаних функцій і управлінні дисплеями.

Спеціальний графічний інтерфейс для портретної орієнтації
Традиційний GUI (графічний користувацький інтерфейс) був розроблений на основі використання телевізора в альбомній орієнтації, тому OSD (екранне зображення) не підходило для екранів у портретному режимі. При цьому OSD VM5E складається з меню широкого діапазону, яке створює комфортне й ефективне бізнес-середовище.

Проста настройка кольору
Залежно від контенту колірну температуру дисплея можна легко відрегулювати за кроком 100 К за допомогою пульта дистанційного керування.

Управління послідовним під'єднанням по локальній мережі
Послідовне під'єднання по локальній мережі дозволяє управляти відеостінами та навіть одночасно оновлювати їх вбудоване ПЗ. 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

55

Співвідношення сторін

16:9

Роздільна здатність

1920x1080

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

Безрамковий екран

Яскравість, кд/м2

500

Контрастність (статична)

1400:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Інтерфейси

DisplayPort

DVI

HDMI

VGA

RJ-45

Максимальний стандарт VESA

600 x 400 мм

Блок живлення

Вбудований

Енергоспоживання, Вт

160

Розміри, см

121.1 x 68.2 x 8.6

Вага, кг

18.6

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

DisplayPort

Power