Код: 6572904 Монітор 65" LG 65TR3BF-B

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840x2160
  • Інтерфейси: HDMI/USB/RJ45
  • Артикул: 65TR3BF-B

Гарантія: Без гарантий

Справжня інтерактивність, яка об'єднує людей
Завдяки видатній передовій сенсорній технології серія TR3BF підтримує функції декількох торкань і письмо, що забезпечують точність ліній і відчуття справжніх дотиків. Крім того, Air Class і веб-браузери підтримують багатостороннє спілкування і інтерактивне навчання, що допоможе вам досягти успіху в бізнесі.

Кілька точок дотику, що розпізнаються, і письмо
Серія TR3BF може одночасно використовувати до 20 точок дотику, що розпізнаються, і 10 точок письма, а також 2 типи пір'я. Ця функція забезпечує реалістичний запис на дошці та значно полегшує взаємодію.

Витирання долонею
Серія TR3BF дозволяє легко витирати текст, зображення і т. д., написані на екрані, рукою. Це не лише легше, ніж витирати пером, а й забезпечує природніші відчуття, ніби ви витираєте напис зі справжньої дошки.

Air Class
Air Class підтримує під'єднання до 30 студентів і пропонує інтерактивні зустрічі для всіх мобільних пристроїв в одній мережі, надаючи різні інструменти, такі як голосування, відповіді та обмін текстами проектів.

Можливість поділитися екраном
Серія TR3BF дозволяє обмінюватися екранами та контентом з ноутбуками та іншими мобільними пристроями. Це робить зустрічі та заняття максимально ефективними та захоплюючими.

Вбудований комплект OPS
Серія TR3BF підтримує слоти OPS, що дозволяє легко та зручно монтувати OPS на задній панелі цифрової плати без необхідності під'єднання до зовнішнього ПК, надаючи вам розширені функції.

Веб-браузер
Серія TR3BF підтримує веб-браузер в ОС Android, тому ви можете легко та швидко здійснювати пошук в Інтернеті, не під'єднуючись до зовнішнього ПК.

Усе в одному
Серія TR3BF об'єднує додатки для Android і Note у високопродуктивну SoC без ПК.

Різні розміри з ULTRA HD
На екрані ULTRA HD ви зможете розглянути деталі з роздільною здатністю, що у чотири рази перевищує Full HD, навіть при збільшенні. Різні документи, зображення і відео можуть відображатися без спотворення, що особливо важливо у сфері освіти та спільної роботи.

Реалістичні кольори, ефект занурення
Серія TR3BF яскравіше представляє відвідувачам мультимедійний контент. Панель IPS чітко відображає контент під різними кутами, незалежно від того, де сидять відвідувачі. Кожен піксель панелі IPS відтворює фактичний колір зображення без будь-яких спотворень. 

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

65

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

3840x2160

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

Безрамковий екран

Яскравість, кд/м2

350

Контрастність (статична)

1100:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Час відгуку, мс

9

Інтерфейси

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

600 x 400 мм

Блок живлення

Вбудований

Енергоспоживання, Вт

275

Розміри, см

148.8 x 89.7x 8.6

Вага, кг

40

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

HDMI

USB

Power