Код: 6635266 Монітор 65" LG 65UT640S0ZA

  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840 x 2160
  • Інтерфейси: HDMI/USB/RJ45
  • Артикул: 65UT640S0ZA

Гарантія: Без гарантий

Комерційний телевізор UHD з функцією Essential Smart
Серія UT640S спеціально розроблена для різних бізнес-середовищ. Забезпечуючи сумісність із системами AV Control і DPM (Display Power Management), а також з його інтелектуальним під'єднанням, простим дружнім інтерфейсом і якістю зображення UHD.

Вбудоване управління контентом і групами
Вбудована система управління контентом і групами дозволяє редагувати та відтворювати контент, планувати списки відтворення та групи, а також керувати Signage за допомогою пульта дистанційного керування, миші та мобільного телефону без використання окремого ПК або програмного забезпечення. Це робить управління контентом набагато простішим і зручнішим для користувача.

SuperSign Control
SuperSign Control - це базова керуюча програма, яка може управляти до 100 дисплеями через один обліковий запис і сервер. Потужність, гучність і розклад можна налаштовувати віддалено та підтримувати оновлення прошивки.

Клонування даних
USB Клонування даних підвищує ефективність управління декількома дисплеями для оптимальної роботи, оскільки користувачам не потрібно налаштовувати кожен дисплей по одному. Коли користувачі копіюють дані на USB-пристрій на одному дисплеї, їх можна легко поширювати на інші дисплеї за допомогою USB-плагіна.

Віддалений моніторинг у режимі реального часу
Збої або помилки можуть бути легко усунені за допомогою віддаленого обслуговування в режимі реального часу. При виникненні помилки повідомлення можуть відправлятися по протоколу SNMP (Simple Network Management Protocol).

Живлення і мережа з однією лінією
WOL (Wake-on-LAN) дозволяє користувачам вмикати дисплеї, відправляючи повідомлення через мережу. Це значно спрощує процеси встановлення і обслуговування, оскільки для живлення і під'єднання до мережі потрібно всього один дріт.

True Color, імерсивний вигляд
Серія UT640S має великі розміри, щоб поліпшити видимість контенту та зачарувати глядачів. Панель LG IPS забезпечує широкий діапазон кутів огляду, так що контент може бути чітко видно, незалежно від положення глядача. Кожен піксель на панелі IPS відтворює реалістичні кольори без перекручувань.

Ідеальна якість зображення і колір
Насолоджуйтесь Full HD контентом у 4K ULTRA HD якості, оптимізованим 4K Upscaler. 4K Upscaler автоматично оновлює контент Full HD до ULTRA HD за допомогою декількох процесів масштабування, щоб зображення виглядали чіткими в будь-якій ситуації перегляду.

Сумісність з AV-системами управління
Серія UT640S була сертифікована Crestron Connected, що свідчить про її вищий рівень сумісності з професійними AV-засобами управління. Це призводить до безшовної інтеграції та автоматизованого управління, підвищуючи ефективність управління бізнесом.

DPM (система розподілу дисплея)
Тепер ви можете налаштувати функцію DPM (система розподілу дисплея), встановивши для неї значення Увімкнути. При відсутності сигналу телевізор переходить у режим DPM для ефективнішого управління живленням.

  • Управління контентом/Управління групою
  • SuperSign Control
  • SNMP
  • Пробудження по локальній мережі
  • Crestron Connected® (управління через мережу) 
Серія

Профі

Діагональ, дюйм

65

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

3840x2160

Покриття екрану

Матове

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Тип підсвічування

wLED

Яскравість, кд/м2

350

Інтерфейси

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

300 x 300 мм

Енергоспоживання, Вт

221

Розміри, см

169.3 x 104.8 x 34.5

Вага, кг

35.4

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

Power