Код: 6736992 Монітор 75" LG 75UH5F-H

  • Артикул: 75UH5F-H
  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840x2160
  • Інтерфейси: HDMI/DP/DVI/USB/RJ45

Гарантія: Без гарантий

Панель LG ULTRA HD привертає увагу клієнтів
Серія UH5F являє собою панель ULTRA HD, оптимізовану для різних варіантів використання в приміщенні. Її відрізняють чудова якість ULTRA HD, тонкий дизайн, зовнішній захист від пилу та різні зручності для користувачів.

Роздільна здатність ULTRA HD
Завдяки роздільній здатності, що у 4 рази перевершує за якістю Full HD, кольори та деталі контенту стають яскравішими та реалістичнішими. Крім того, широкий кут огляду панелі LG IPS забезпечує чітке уявлення контенту без спотворень.

Приголомшлива якість зображення
Серія UH5F підтримує HEVC*, який ефективно стискає/розпаковує контент ULTRA HD великого об'єму, відтворюючи відео надвисокої якості при використанні половини мережевого трафіку порівняно з існуючим кодеком H.264.

Вузька рамка та тонка конструкція
Серія UH5F відрізняється вужчою рамкою і меншою товщиною, що економить простір і забезпечує простоту встановлення. Крім того, це підсилює ефект занурення і забезпечує витончений дизайн, покращуючи оформлення простору, в якому встановлений продукт.

Від'єднуваний логотип і вбудований динамік
Серія UH5F оснащена новим прозорим логотипом, який добре поєднується з оточенням. Крім того, можливість його від'єднання забезпечує можливість його встановлення в зручному для користувача місці. Контент буде збагачений звуковими ефектами від вбудованих динаміків, при цьому відсутня необхідність у покупці або встановленні зовнішніх динаміків.

Конструкція класу IP5x
Сертифікат захисту від пилу IP5x гарантує, що продукт повністю захищений від пилу, що виключає ризик зниження продуктивності.

Встановлення під кутом 30°
Коли дисплей встановлений високо, він зазвичай нахиляється для зручності перегляду. З огляду на це, серія UH5F підтримує можливість встановлення під кутом 30 градусів*.

Автоповорот екрана
Серія UH5F автоматично визначає свою орієнтацію (альбомний або портретний режим) на початковому етапі встановлення, тому настройка вручну не потрібна. Орієнтація OSD і фонового контенту буде визначена при першому ввімкненні дисплея.

Простота доступу
На відміну від попередніх моделей, де для управління необхідно натискати різні кнопки, серія UH5F оснащена одним джойстиком, що полегшує ввімкнення/вимкнення живлення, операції вводу/встановлення, регулювання гучності і т. д.

Сумісність із системою відеоконференц-зв'язку
Для оптимальної зустрічі в режимі відеоконференц-зв'язку серія UH5F сертифікована на сумісність із Cisco System, яка пропонує потужний і інтегрований елемент управління* для проведення розумнішої відеоконференції, що виключає витрати часу на налаштування якості зображення або зміна входу на вхідні дзвінки.

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

75

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

3840x2160

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Тип підсвічування

wLED

Яскравість, кд/м2

500

Контрастність (статична)

1100:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Максимальна частота оновлення, Гц

120

Час відгуку, мс

6

Максимальна кількість кольорів

1.07 млрд

Інтерфейси

DisplayPort

DVI

HDMI

USB

RJ-45

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

600 x 400 мм

Блок живлення

Вбудований

Енергоспоживання, Вт

180

Розміри, см

168.2 x 96 x 5.7

Вага, кг

41.5

Колір

Чорний

Комплектація: Кабель

DisplayPort

Power