Код: 6737769 Монітор 86" Philips 86BDL3550Q/00

  • Артикул: 86BDL3550Q/00
  • Серія: Профі
  • Роздільна здатність: 3840 x 2160
  • Інтерфейси: DVI/VGA/HDMI/USB

Гарантія: 3 года

Керування, моніторинг та обслуговування з функцією CMND & Control
Керуйте мережею дисплеї через локальне (LAN) з’єднання. Функція CMND & Control дозволяє виконувати такі важливі функції, як керування входами та моніторинг стану дисплея, незалежно від того, скільки екранів – один чи сто.

FailOver забезпечує постійне відтворення контенту
Від залу очікування до залу засідань – будьте певні, що екран не гасне. Завдяки функції FailOver професійний дисплей Philips автоматично перемикає між основним та додатковим входами, забезпечуючи постійне відтворення контенту, навіть якщо гасне основне джерело. Просто налаштуйте список альтернативних входів так, щоб ніщо не перешкоджало веденню вашого бізнесу.

CMND & Create. Розробляйте та запускайте власний контент
Керуйте контентом за допомогою функції CMND & Create. Інтерфейс з підтримкою перетягування дозволяє легко публікувати власний контент – чи то оголошення зі спеціальними пропозиціями, чи марковану корпоративну інформацію. Попередньо завантажені шаблони та вбудовані віджети забезпечують миттєвий запуск фотографій, тексту та відео.

Вбудований мультимедійний програвач. Легке планування відтворення вмісту USB-пристрою
Легко плануйте відтворення вмісту з USB-пристрою. Професійний дисплей Philips вийде з режиму очікування, щоб відтворити потрібний вміст, а після завершення відтворення знову повернеться у режим очікування.

Процесор Android SoC. Власні додатки та веб-додатки
Керуйте дисплеєм через Інтернет. Професійні дисплеї Philips на базі Android оптимізовано для власних додатків Android; також можна встановити веб-додатки безпосередньо на дисплей. Нова операційна система Android 8 гарантує безпеку програмного забезпечення і збереження найновіших характеристик надовго.

Під'єднуйтесь і керуйте вмістом через Інтернет
Під'єднуйтесь і керуйте вмістом через Інтернет за допомогою вбудованого браузера HTML5. Використовуючи браузер на базі Chromium, створіть вміст в Інтернеті та під'єднайте один дисплей чи всю мережу. Відображайте вміст в альбомному чи портретному режимі з роздільною здатністю Full HD. Потокову передачу вмісту можна також відображати у вікні PIP ("картинка в картинці"). Просто під'єднайте дисплей до Інтернету за допомогою WiFi або кабелю RJ45 і насолоджуйтеся власними списками відтворення.

Серія

Профі

Діагональ, дюйм

86

Співвідношення сторін

16:9

Тип матриці

IPS

Роздільна здатність

3840x2160

Геометрія екрану

Плоский

Особливості

USB-концентратор

Безрамковий екран

Тип підсвічування

wLED

Яскравість, кд/м2

400

Контрастність (статична)

1200:1

Кут огляду горизонтальний

178

Кут огляду вертикальний

178

Час відгуку, мс

8

Максимальна кількість кольорів

1.07 млрд

Інтерфейси

DVI

HDMI

USB

VGA

Колонки

Є

Максимальний стандарт VESA

600 x 400 мм

Енергоспоживання, Вт

320

Розміри, см

192 x 110 x 6.9

Вага, кг

49.5

Колір

Чорний