Код: 6635821 Миша комп'ютерна Logitech MX Anywhere 3 PALE GREY

  • Артикул: L910-005989
  • Тип з'єднання: Бездротове
  • Тип сенсора: лазерний
  • Інтерфейс: Bluetooth, USB

Гарантія: 2 роки

MX Anywhere 3 — ідеальні бездротові компактні миші для прогресивних творців, розробників і аналітиків, яким потрібна продуктивність, портативність і комфорт у будь-якому місці. Оцініть швидкість, точність і безшумність електромагнітного прокручування MagSpeed і точного відстеження на будь-якій поверхні, навіть на склі.

Магнітне прокручування MagSpeed
Без труднощів прокручуйте до 1000 рядків за секунду та зупиняйтеся на пікселі, коли вам потрібно. Колесо MagSpeed, виготовлене з обробленої сталі, забезпечує чудове тактильне відчуття і достатню вагу, щоб запропонувати динамічну інерцію, коли ви безшумно перемикаєтеся між стандартним і надшвидким режимом одним рухом пальця.

Високоточне відстеження на будь-якій поверхні
Дає змогу працювати з будь-якого місця практично на будь-яких поверхнях, включно зі склом — це означає, що ви можете без проблем працювати на будь-якому столі або на дивані.

Легкість транспортування
Розроблено для того, щоб його можна було кинути в сумку та легко почистити після декількох місяців використання вдома або в дорозі. Його створено, щоб витримувати удари та падіння під час мобільної роботи.

USB-C Швидке заряджання
Працюйте до 70 днів з повним зарядом і майте три години роботи від однієї хвилини швидкого заряджання за допомогою зарядного кабелю USB-C.
Бездротовий зв'язок: забезпечує надійне бездротове з'єднання до 10 метрів.

Крос-комп'ютерне керування потоком
Використовуйте Logitech Flow для безперешкодного керування декількома комп'ютерами та простого передавання тексту, зображень і файлів між комп'ютерами й операційними системами за допомогою копіювання на один комп'ютер і вставлення на інший.

Призначення

Звичайні

Розмір миші

Маленька

Тип підключення

Бездротове

Інтерфейс

USB

Bluetooth

Тип сенсора

Лазерний

Роздільна здатність, dpi

4000

Кількість кнопок

7

Додаткові характеристики

Сумісність: Chrome OS, Linux, Mac OS, Microsoft Windows

Довжина кабелю, м

1

Розміри, мм

34.4 х 65 x 100.5

Вага, г

99

Основний колір

Сірий