Код: 6672179 Набір чарок Cristal d'Arques Paris Longchamp

  • Артикул: L9754
  • Чарка Longchamp
  • Об'єм: 60 мл
  • Матеріал: кришталеве скло Kwarx
  • Призначення: для міцних напоїв
  • Кількість предметів: 6 шт

Гарантія: Без гарантий

З 1968 року бренд Cristal d'Arques Paris втілює в собі французьку елегантність і красу, доступні всім.

Залишаючись вірним своїм цінностям, бренд відтепер просуває образ легкого та впевненого шику, надихаючись стилем арт-деко та паризьким життєлюбством. Спираючись на власні ноу-хау, бренд Cristal d'Arques Paris поступово перетворюється, заново інтерпретуючи образи розкоші в невимушеній і сучасній манері.

У 1968 році на скляному заводі Verrerie Cristallerie d'Arques сталася справжня інноваційна революція в промисловому виробництві виробів для сервірування столу: було запущено автоматичне виробництво. Завдяки цьому технічному досягненню кришталеві келихи, графини та інші вироби стали доступні широкому колу споживачів. Так почалася історія бренду Cristal d'Arques, який і сьогодні продовжує невпинно створювати елегантні, істинно французькі вироби. Наші дизайнери постійно змінюють джерела натхнення і освоюють матеріали, спеціально розроблені для бренду Cristal d'Arques Paris.

Група ARC приділяє особливу увагу дослідженням і розробці. Наші фахівці розробляють інноваційні, екологічніші матеріали та технології. Створений компанією матеріал Kwarx, з якого виготовляються всі наші вироби під брендом Cristal d'Arques Paris, не містить свинцю, відрізняється стійкістю до ударів і витримує багаторазове використання в посудомийних машинах. Це справжній люксовий матеріал для повсякденного використання.

Щоб відповідати потребам споживачів, фахівці підрозділу досліджень і розробок створили матеріал Kwarx, який відрізняється видатними споживчими якостями:

  • Довговічний блиск

Навіть після трьохсот мийок у посудомийній машині Kwarx зберігає первісний блиск і чистоту, роблячи ваш стіл по-справжньому яскравим!

  • Повна прозорість

Унікальний склад, технологія виробництва та найкраща сировина. Наше кришталеве скло має винятково високий індекс прозорості 98,8 - вище стандартів ринку.

  • Найвища міцність

Наш інноваційний матеріал Kwarx до 50%* міцніше стандартних зразків, представлених на ринку.
Запрошуйте друзів, діставайте келихи та насолоджуйтеся моментом ... не побоюючись прославитися незграбними! 

Серія

Longchamp

Тип посуду

Чарка

Призначення

Для горілки

Для лікеру

Для граппі

Кількість предметів, шт.

6

Матеріал

Kwarx

Об'єм, мл

60

Можна мити в посудомийній машині

Так