Код: 6677836 Навушники Sennheiser HD 660 S

  • Артикул: 508826
  • Серія HD 660 S
  • Чутливість: 104 дБ
  • Частотний діапазон: 10 - 42000 Гц

Гарантія: 2 роки

Універсальність аудіофільского рівня
Нові HD 660 S створені для того, щоб незмінно радувати прекрасним звучанням навіть найвибагливішого аудіофіла. Модель розроблена на основі знаменитих Sennheiser HD 650, однак відрізняється від них цілою низкою переваг. Зокрема, вона оснащується перетворювачами нової, досконалішої конструкції і має знижений імпеданс. Завдяки цьому HD 660 S є навушниками більш універсальними та здатними з однаково високою якістю працювати як зі стаціонарним аудіообладнанням, так і з мобільними HiRes-плеєрами.

Фантастичному аудіопотенціалу HD 660 S у повній мірі відповідають їх елегантний дизайн і якість виконання, тому ці навушники навіть дуже вимогливого користувача приємно дивують не лише своїм звучанням, але і належним рівнем комфорту.

Звук для пристрасного поціновувача хорошої музики
Так само, як і легендарні HD 650, нові HD 660 S призначені, у першу чергу, для найдосвідченіших і найвимогливіших меломанів, тому спочатку розроблялися так, щоб у всьому перевершувати свого видатного попередника. І тому у своїх HD 660 S ви слухаєте дійсно прекрасний звук, по-справжньому живий і дуже виразний, з чітко окресленими низькими, ретельно опрацьованими середніми та надзвичайно м'якими високими частотами, звук винятково точний і кристально чистий, який розкриває вам кожну емоцію, кожен нюанс звучання музичного твору.

Найсучасніші технології Sennheiser
Для HD 660 S фахівці Sennheiser створили нові перетворювачі досконалішої конструкції. Точніше управління ходом мембран забезпечується за рахунок застосування дрібнопористої сіточки з нержавіючої сталі, повністю повторює їх контури. Найвища точність імпульсів досягається завдяки застосуванню в навушниках ультралегких звукових котушок з алюмінієвого сплаву. Плюс до цього, для кожної моделі HD 660 S своя пара випромінювачів підбирається лише вручну, щоб гарантувати дотримання гранично малих акустичних допусків (± 1 дБ).

Усі потрібні кабелі - у комплекті
У своїх HD 660 S задоволення від музики ви отримуєте завжди та в найповнішій мірі. Знижений імпеданс, усього 150 Ом, означає, що HD 660 S максимально якісний звук видають і з висококласної стаціонарної HiFi-аудіосистеми, і з мобільного HiRes-плеєра.

Однак увесь свій дуже немаленький потенціал модель HD 660 S розкриває, коли ви під'єднуєте її до балансних виходів спеціалізованого підсилювача для навушників (це може бути, скажімо, Sennheiser HDV 820) або портативного цифрового аудіоплеєра. Для цього в стандартному комплекті поставки Sennheiser HD 660 S передбачені всі необхідні кабелі. Усе - знімні, виготовлені з високопровідної безкисневої міді, армовані міцним кевларом, який не лише добре захищає кабель від механічних пошкоджень, а й ефективно захищає аудіосигнал від так званих контактних шумів.

Комфорт класу High-End
Слухати музику в HD 660 S завжди приємно. І не лише тому, що ці навушники звучать настільки прекрасно, але і тому, що вони самі по собі надзвичайно комфортні. Їх великі, еліптичної форми чашки зручно охоплюють вуха. А завдяки м'яким і щільним амбушюрам (вони, до речі, теж знімні), а також широкої і товстої накладці оголів'я HD 660 S надійно, але делікатно та без зайвого тиску утримуються на голові, перетворюючи процес прослуховування музики на справжнє задоволення, яке можна продовжувати як завгодно довго.

Витонченість виглядає саме так
Чистоту та природність звучання HD 660 S якнайкраще підкреслює їх зовнішній дизайн. Лаконічна гармонія матово-чорного та глянцево-антрацитового надає навушникам дуже елегантний вигляд, у міру яскравий, у міру скромний. Тому ваші HD 660 S завжди і в будь-якій обстановці виглядають однаково привабливо та доречно, як і належить сучасному аудіопристрою HighEnd-класу. 

Загальні параметри
Тип підключення

Дротові

Тип конструкції

Повнорозмірні

Основний колір

Чорний

Акустичні характеристики
Акустичне оформлення

Відкриті

Тип випромінювачів

Динамічні

Чутливість

104 дБ

Опір

150 Ом

Частотний діапазон

10 - 42000 Гц

Підключення
Роз'єм

mini-jack (3.5 мм)

Довжина дроту

3 м

Підключення кабеля

Двостороннє

Живлення
Тип елементів живлення

Немає

Конструкція
Тип кріплення

Наголов'я

Особливості конструкції

Регульоване наголов'я

Матеріал корпусу

Пластик

Функції і управління
Регулювання гучності

Немає

Система активного шумопоглинання

Немає

Характеристики мікрофона
Наявність мікрофона

Немає

Комплектація
Чохол в комплекті

Немає

Додаткова інформація
Вага

260 г (без кабеля)