Код: 6738148 Навушники Sennheiser IE 300

 • Артикул: 509104
 • Частотний діапазон: 6-20000 Гц
 • Опір: 16 Ом

Гарантія: -

Вдосконалені 7-міліметрові екстраширокосмугові драйвери в комплексі з новітніми технологіями передачі аудіосигналу дозволяють новим IE 300 відтворювати чистий, точний і добре збалансований звук справжньої аудіофільскої якості, насолоджуватися яким можна, коли завгодно.

Основні переваги моделі Sennheiser IE 300:

 • Чистий і добре збалансований звук;
 • Фірмові екстраширокосмугові драйвери (розроблені та виготовлені лише на німецькому заводі компанії Sennheiser);
 • Ефект "маскуючих перешкод" нейтралізується за допомогою спеціальних вбудованих камер-поглиначів;
 • Для усунення природних резонансів у конструкції драйверів застосовуються діафрагми з плівки нового покоління;
 • Посилений кевлар знімний кабель з позолоченими роз'ємами MMCX і 3.5-мм штекером;
 • Гнучкі кріплення-завушини та набір вушних адаптерів-амбушюр різної форми та розмірів (зокрема та з піни з ефектом пам'яті) - у комплекті;
 • Імпеданс: 16 Ом;
 • Діапазон частот: 6-20000 Гц;
 • Коефіцієнт нелінійних спотворень: <0.08% (1 кГц, 94 дБ).

"В основі видатної якості звучання нових IE 300 - технології, які ми розробили для наших знаменитих внутрішньоканальних IE 800. У IE 300 - аналогічні високопродуктивні XWB-драйвери, які також оптимізовані для максимально якісного та з мінімальними спотвореннями відтворення звуку в розширеному діапазоні частот. Саме завдяки їм, у цих навушниках ви гарантовано чуєте кожну, навіть найменшу деталь звучання улюбленої композиції і буквально занурюєтеся в неї." - Джермен Кенке, продакт-менеджер напряму продукції для меломанів компанії Sennheiser.

"Ми дещо вдосконалили наш фірмовий 7-міліметровий екстраширокосмуговий драйвер, допрацювали розміри вихідного отвору та трубки, і провели ще багато роботи з оптимізації всіх елементів конструкції навушників. Щоб IE 300 відтворювали звук саме таким, яким він повинен бути, по справжньому розкривали душу музики та сповна передавали всю життєву енергію ваших улюблених музичних композицій." - Вірджиліо Паскуа, інженер відділу акустичних технологій компанії Sennheiser.

Виняткова якість і деталізація
Основу моделі IE 300 складають вдосконалені 7-міліметрові екстраширокосмугові драйвери, видатний акустичний потенціал яких, так само як і їх ультракомпактні розміри, уже встигли по достоїнству оцінити любителі високоякісного звуку.

Елементи діафрагм перетворювачів IE 300 виготовлені із застосуванням нових, ще більш здійснених матеріалів, властивості яких дозволяють досягти вищого рівня точності відтворення звуку у всьому доступному діапазоні частот, звести до мінімуму негативні резонансні явища, істотно підвищити швидкість відгуку діафрагми і, таким чином, забезпечити виразні високі, теплі та приємні середні та дуже чисті та потужні баси. При рекордно низькому коефіцієнті нелінійних спотворень.

Тому нові Sennheiser IE 300 перехідні процеси відпрацьовують завжди впевнено та в належній мірі чітко, без непотрібного розмивання частот. Що, у першу чергу, помітно по тому, наскільки ретельно навушники зберігають характерну м'якість і бархатистість звучання живого вокалу, передаючи його слухачу таким, яким його задумав звукорежисер оригінального запису.

Крім того, своїм яскраво вираженим аудіофільским характером і рідкісним талантом відтворювати навіть найбільш непрості композиції винятково якісно нові крихітні внутрішньоканальні вкладиші Sennheiser IE 300 багато в чому зобов'язані ще й тим, що їх унікальні екстраширокосмугові драйвери розроблені та виготовлені на німецькому заводі компанії із застосуванням новітніх технологій високоточного виробництва.

Навіть повітря під повним контролем
Одним з ключових елементів акустичної конструкції IE 300, яким значною мірою і визначається рівень досконалості їх звучання, є спеціальна камера-поглинач (точніше мініатюрна камера в камері), яка контролює мікропотоки повітря за драйвером навушника.

Якщо коротко, то ця камера грає роль своєрідного регулятора, що коригує об'єм і спрямування складних потоків повітря, яке проходить через систему драйвера. Таке рішення робить звук виразнішим (особливо, у діапазоні низьких і середніх частот), а також сприяє утворенню і течією природних резонансних процесів у слуховому проході, щільно закритому вкладишем навушника.

Навушники як би самі нейтралізують так званий "ефект маскуючих перешкод", акустичний феномен, через який людське вухо перестає сприймати високочастотні звуки на низьких рівнях гучності, коли одночасно з ними чує також звуки більш нижчої частоти, які звучать голосніше. Камери-поглиначі ефективно знижують енергію таких перешкод, прибирають небажані піки та провали сигналу та тим самим гармонізують роботу драйверів, допомагаючи їм правильно виділяти та підкреслювати навіть найтонші нюанси звучання.

У мирі з гучним світом
Нові внутрішньоканальні IE 300 - це, перш за все, найчистіше звук найвищого, аудіофільської якості, насолоджуватися якою можна, коли завгодно. Фактично тепер у вашому розпорядженні є особиста, професійно налаштована кімната для прослуховування аудіо, яка завжди з вами та в якій у будь-який зручний момент часу та де завгодно можна відпочити та послухати хорошу музику зі справжнім задоволенням.

Без усяких перешкод ззовні та без найменшого напруження, оскільки IE 300 надійно ізолюють вас від навколишнього шуму та дають можливість спокійно зосередиться на звучанні композицій. А чим менше зайвого шуму, тим менше напружується слух, тому слухати музику в IE 300 можна, скільки захочеться і практично скрізь.

Професійна комплектація
У комплекті поставки моделі Sennheiser IE 300 передбачено 3 (три) пари м'яких силіконових вкладишів і відразу 3 (три) пари вкладишів зі спеціальної піни з ефектом пам'яті. Так що в цих навушниках не просто дуже зручно, вони зроблені так, щоб їх можна було слухати годинами без будь-якого дискомфорту. IE 300 вміють швидко пристосовуватися до анатомії вушних каналів, завжди надійно тримаються на своєму місці та ефективно ізолюють слух від зовнішнього шумового фону.

До речі, дизайн IE 300 розроблявся з використанням конструкторських рішень, які найкращим чином зарекомендували себе в професійних системах персонального моніторингу Sennheiser. І хоча IE 300 не призначені для роботи в умовах великої музичної сцени, але за рівнем надійності і якості пасивної шумоізоляції вони практично не відрізняються від флагманських моніторних Sennheiser. Як і належить сучасним аудіофільським навушникам, які вміють відповідати найактивнішому способу життя свого власника (або власниці).

І з надійністю теж усе відмінно
Варіант конструкції зі знімним кабелем був очевидний, але сьогодні одного такого рішення вже мало. Надійність навушників аудіофільського рівня повинна як мінімум повністю відповідати якості їх звучання. Тому групі інженерів, яка займалася розробкою нових IE 300, була поставлена ​​задача як опрацювати їх конструкцію так і підібрати для них такі матеріали, щоб цим навушників не страшні були ні падіння, ні удари, ні інші механічні неприємності, неминучі в ході тривалої їх експлуатації.

Рішення завдання було комплексне. Навушники оснащені MMCX-роз'ємом, який відрізняється підвищеною міцністю і краще за інших захищає контакти від пошкоджень при багаторазових обертаннях кабелю. Плюс, усі контакти роз'єму покриті золотом, а сам він перебуває в спеціальному гнізді діаметром 4.8 мм, заглибленному у корпус навушника. Плюс, кабель навушників армований кевларом і здатний без збитку витримувати тисячократне згинання. Усе це в поєднанні забезпечує винятково високу міцність кабелів і в цілому всієї конструкції IE 300 і їх вражаючу стійкість до навантажень на натяг і на злам.

Відзначимо також, що модель Sennheiser IE 300 має універсальний 3.5-міліметровий (1/8-дюймовий) стереоштекер, а значить, без проблем під'єднується до плеєрів, підсилювачів для навушників, смартфонів і телефонів, планшетів, ноутбуків і настільних комп'ютерів, а також до будь-яких інших цифрових або аналогових аудіопристроїв, оснащеним стандартним 3.5-мм роз'ємом.

Крім того, для IE 300 Sennheiser в якості додаткових опцій випускає знімні балансні кабелі з 2.5-мм і з 4.4-мм штекер. З їх допомогою навушники також успішно та без втрати якості звуку працюють зі спеціалізованими аудіодевайсами нового покоління, які користуються підвищеною популярністю у сучасних меломанів, а також у фахівців в області аудіо.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

 • Внутрішньоканальні навушники-вкладиші Sennheiser IE 300;
 • 3 пари м'яких вушних вкладишів із силікону (розмірів S, M і L);
 • 3 пари вушних вкладишів з в'язкопружної піни з ефектом пам'яті (розмірів S, M і L);
 • Знімний аудіокабель з роз'ємом MMCX і штекер 3.5 мм (1/8");
 • Фірмовий кейс для зберігання і перенесення навушників і приладдя;
 • Інструмент для чищення навушників;
 • Короткий посібник користувача зі швидкого під'єднання навушників;
 • Короткий посібник користувача з безпечної експлуатації навушників.
Загальні параметри
Тип підключення

Дротові

Тип конструкції

Вакуумні

Основний колір

Чорний

Акустичні характеристики
Акустичне оформлення

Закриті

Діаметр мембрани випромінювачів

7 мм

Тип випромінювачів

Динамічні

Опір

16 Ом

Частотний діапазон

6-20000 Гц

Підключення
Роз'єм

mini-jack (3.5 мм)

Форма роз'єму

L-подібний

Довжина дроту

1.25 м

Підключення кабеля

Двостороннє

Особливості кабеля

Круглий

Живлення
Тип елементів живлення

Немає

Конструкція
Тип кріплення

Кріплення у вухах

Матеріал корпусу

Пластик

Матеріал амбушур

Силікон

Функції і управління
Регулювання гучності

Немає

Характеристики мікрофона
Наявність мікрофона

Немає

Комплектація
Змінні амбушюри

Є

Чохол в комплекті

Є

Додаткова інформація
Вага

4 г