Код: 6554031 Об'єктив Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM

  • Артикул: 3680C005
  • Фокусна відстань: 24-70 мм
  • Світлосила: f/2.8

Гарантія: 2 года

Canon RF 24-70MM F2.8L IS USM
Об'єктив RF 24-70mm, який входить у трійку універсальних об'єктивів поряд з моделями RF15-35mm і RF 70-200mm, має високу світлосилу, стабілізацію зображення і мотор Nano USM для безшумного фокусування.

Світлосила та чіткість - найкращий стандартний зум-об'єктив для професіоналів з бездзеркальними камерами
Фотографуйте на свою повнокадрову бездзеркальну камеру як справжній майстер із зум-об'єктивом 24–70 мм, який створений для забезпечення чудових результатів. Першокласна оптична конструкція, висока світлосила f/2.8 і стабілізація зображення з ефектом, еквівалентним 5 ступеням витримки, допоможуть вам творити.

Вибір професіонала на будь-який випадок
Удостоєний комерційний нагород і лайфстайл-фотограф вирішив випробувати зум-об'єктив RF 24-70mm спочатку під водою, де існує реальний ризик попадання вологи в камеру, а потім при слабкому освітленні, створюючи портретні кадри жіночої команди з веслування.

Не проґавте жодної деталі
Надайте індивідуальності вашої історії за допомогою широкої діафрагми F2.8 і надчітких оптичних компонентів – отримайте перевагу над конкурентами.

Ніколи не втрачайте моменту
Оцініть швидке та точне фокусування з мотором Nano USM, який забезпечує миттєве плавне та безшумне автофокусування в режимах фото- та відеозйомки.

Портрети, які поєднують
Створюйте портрети вищого рівня завдяки трьом асферичним елементам з литого скла та трьом ультранизькодисперсійним (UD) елементам об'єктива, а також інноваційним покриттям оптичних компонентів і 9-пелюстковій діафрагмі.

Об'єктив з безмежними можливостями
Якість збірки цього об'єктива відповідає стандартам L-серії, а герметична конструкція та флюоритове покриття на крайніх елементах об'єктива забезпечують захист від пилу та крапель води.

Реалізуйте свої творчі задуми
Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, отримала окрему лінійку об'єктивів і повністю сумісна з об'єктивами EF та EF-S (за допомогою адаптерів), а також з лінійкою спалахів Speedlite й іншими аксесуарами. 

Фокусна відстань

24-70 мм

Привід автофокусування

Nano USM

Кут зору

Кут поля зору (по горизонталі, по вертикалі, по діагоналі): 74° -29°, 53° -19°30', 84°-34°

Конструкція

21 елементів у 15 групах

Світлосила

f/2.8

Кількість пелюстків діафрагми

9

Мінімальна відстань фокусування, м

0.21

Діаметр фільтра, мм

82

Максимальний діаметр х довжина, мм

88.5 х 127.5

Вага

900 г