Код: 6337140 Об'єктив SIGMA AF 12-24/4.0 DG HSM Art Canon

  • Артикул: 205954
  • Фокусна відстань: 12-24 мм
  • Світлосила: 4
  • Для фотокамер Canon

Гарантія: 12 мес

SIGMA 12-24mm F4 DG HSM Art - це все, чого чекають фотографи від надширококутного зуму і навіть більше. Будучи піонером у розробці і виробництві надширококутних об'єктивів, протягом багатьох років SIGMA пропонує ринку інноваційні продукти. Сьогодні SIGMA представляє новий ширококутний об'єктив, який ідеально підходить ері цифрових камер з надвисокою роздільною здатністю. Об'єктив SIGMA 12-24mm F4 DG HSM Art має оптимальне поєднання якості зображення по всьому полю кадру, мінімальної дисторсії і мінімальної дистанції фокусування. Для досягнення безкомпромісної якості SIGMA використовує дует, що складається з власного досвіду в конструюванні оптики і найостанніших технологічних досягнень. Застосування передових матеріалів, таких як низькодисперсійне скло, а також передові методи SIGMA в створенні асферичних лінз великого діаметра грають вирішальну роль у досягненні високої якості зображення.

Третє покоління популярного надширококутного об'єктива 12-24мм

Перший ширококутний об'єктив SIGMA ZOOM GAMMA 21-35mm F3.5-4.0 з'явився в 1979 році. З тих пір SIGMA безперервно розвивала свої технології в цій галузі. У 2003 р. був представлений перший у світі надширококутний об'єктив для повноформатних дзеркальних камер 12-24mm F4.5-5.6 EX DG. У 2011р. з'явилася модернізована версія 12-24mm F4.5-5.6 II DG HSM, кут зору якого навіть більше, ніж у людського ока.

Новий об'єктив SIGMA 12-24mm F4 DG HSM Art виводить якість зображення на новий рівень.

Вражаюча якість по всьому полю кадру - від центру до країв

При використанні ширококутних об'єктивів фотографів завжди звертають увагу на рівень дисторсії, особливо по краях кадру. Відсутність спотворень і «завалів» особливо важлива в архітектурній фотозйомці. Для усунення дисторсії, поперечних хроматичних аберацій і коми SIGMA застосувала в конструкції об'єктива кілька асферичних лінз, створених за допомогою точної формовки скла під тиском, і оптичний елемент з флюоритоподібного скла FLD.

Втілення передових технологій SIGMA

В об'єктив SIGMA 12-24mm F4 DG HSM установлена ​​найбільша на сьогоднішній день асферична лінза діаметром 80мм, виконана методом точної формовки скла під тиском. Ця лінза ефективно усуває дисторсію, сферичну аберацію і кому.

Асферичні лінзи об'єктивів 18-35mm F1.8 DC HSM Art/24-35mm F2 DG HSM Art/12-24mm F4 DG HSM Art
Постійна світлосила F4 на всьому діапазоні фокусних відстаней дозволяє робити кадри з короткою витримкою, що важливо при зйомці об'єктів, що швидко рухаються.
Мінімальна дистанція фокусування 24 см.
Крім створення кадрів з широкою перспективою фотографи отримують можливість робити макрофотографії з приголомшливим заднім фоном.
Новий ультразвуковий мотор фокусування HSM в 1,3 рази могутніший попередника. Він ефективний навіть на довгих витримках.
Волого- і пилозахист байонета запобігає потраплянню в об'єктив і камеру вологи і пилу. Передня і задня лінзи мають спеціальне водо- і жировідштовхуюче покриття, що дозволяє використовувати об'єктив у важких умовах.
Сумісність з автофокусним адаптером SIGMA MC-11, що дозволяє встановити об'єктив на камери з байонетом SONY E.
Об'єктив для камер NIKON має діафрагму з електромагнітним механізмом, що дозволяє точно керувати діафрагмою і експозицією під час безперервної фотозйомки.
У конструкцію об'єктиву включені деталі з термостабільного компаунда TSC. Він має такий же рівень термічної усадки, як і алюміній, але малу еластичність, що важливо при температурних змінах. Оскільки рівень термічної усадки низький, це надає деталям з даного матеріалу схожість з металевими. Це робить роботу механічних частин, таких як кільце зуму, гладкою і точною.

Фокусна відстань

12-24 мм

Кут зору

122 - 84.1°

Конструкція

16/11

Світлосила

4

Кількість пелюстків діафрагми

0.24 м

Вага

1150 г