Код: 6244071 Об'єктив Sigma AF 24-35/2.0 DG HSM Art Nikon

  • Фокусна відстань: 24 - 35 мм;
  • Світлосила: f/2.0
  • Артикул: 588955

Гарантія: 12 мес

SIGMA 24-35mm F2.0 DG HSM Art - це перший у світі світлосильний повноформатний ширококутний зум-об'єктив з постійною діафрагмою F2.0 серед змінних об'єктивів для 35 мм повноформатних сенсорів зображення (станом на червень 2015 р). Володіючи оптичними характеристиками, властивими фікс-об'єктивам серії Art, цей об'єктив покриває фокусні відстані 24мм, 28мм і 35мм, і видатна якість зображення доповнюється зручністю звичайного зум-об'єктива.

Уже давно SIGMA вдалося створити зум-об'єктив зі світлосилою і роздільною здатністю, характерними для фікс-об'єктивів - це SIGMA 18-35mm F1.8 DC HSM Art - перший у світі об'єктив із постійною діафрагмою F1.8. Базуючись на цій концепції, SIGMA випустила новий об'єктив SIGMA 24-35mm F2.0 DG HSM Art, призначений для використання з камерами, що мають повноформатний 35 мм сенсор зображення. Тепер фотографи можуть знімати одним зум-об'єктивом замість трьох фіксів 24 мм, 28 мм і 35 мм з діафрагмою F2.0 при збереженні високої якості зображення. Замість зміни об'єктивів просто зумувати, не турбуючись про якість!

Об'єктив має мінімальну дистанцію фокусування 28 см і максимальний масштаб 1: 4.4, що робить його відмінним рішенням для предметної і портретної зйомки з високохудожнім боке, а також для пейзажної фотографії з глибоким фокусом. Тепер фотографу немає необхідності міняти ширококутні об'єктиви на камері, щоб змінити кут огляду.

Щоб створити об'єктив великого діаметру для повнокадрових сенсорів і діафрагмою F2.0, SIGMA детально пропрацювала всі частини оптики. Об'єктив містить асферичний елемент великого діаметру, що вимагає застосування найбільш передових технологій, один елемент з FLD скла і 7 елементів зі SLD скла, два з яких асферичні. Передова оптика й оптимізована оптична схема мінімізують сферичні аберації, хроматичні спотворення і викривлення по краях кадру, гарантуючи вражаючу якість зображення навіть на відкритій діафрагмі.

Зовнішня лінза об'єктива не обертається завдяки системі внутрішнього фокусування, що робить можливим застосування поляризаційних фільтрів і підвищує загальну стабільність об'єктива. Ультразвуковий мотор фокусування HSM забезпечує швидке і тихе автофокусування. Завдяки новому переробленому алгоритму автофокусування тепер відбувається більш плавно. Є функція доведення фокусу вручну (full-time MF) обертанням кільця фокусування, що робить фокусування точнішим. Дев'ятипелюсткова діафрагма створює красиве розмиття зон зображення, що знаходяться поза фокусом.

Об'єктив оснащений латунним байонетом. Поверхня байонета зміцнена спеціальним чином для збільшення його зносостійкості. 

Фокусна відстань

24 - 35 мм

Привід автофокусування

Ультразвуковий мотор

Кут зору

84.1 - 63.4 ширококутний

Конструкція

18 елементів у 13 групах

Світлосила

f/2.0

Кількість пелюстків діафрагми

9

Мінімальна відстань фокусування, м

0.28

Максимальне збільшення

0.23

Діаметр фільтра, мм

82

Вага

940