Код: 6417844 Занурювальний блендер Tefal HB653838

  • Артикул: HB653838
  • Тип: Занурювальний блендер
  • Потужність: 800 Вт
  • Кількість швидкостей: 20

Гарантія: 2 года

Сфера використання
Tefal HB653838 - потужний невеликий блендер занурювального типу. Не потребує окремого місця на робочій поверхні для зберігання, після використання компактно складається в ящик. Виконаний з комбінації металу та пластику. Використовується для перемішування продуктів, подрібнення, колки льоду й інших твердих інгредієнтів, створення однорідної маси для супів-пюре, замішування рідкого тіста та збивання кремів.

Функціональні можливості
Подрібнювач Tefal HB653838 з потужністю 800 Вт зручний у застосуванні. Наявність 20 швидкісних режимів дозволяє точно підібрати швидкість для конкретного результату. Додатково - функція імпульсного режиму, для короткочасного подрібнення твердих продуктів на максимальній швидкості. Турборежим для нетривалого прискорення дозволяє швидко і якісно отримати ніжне пюре. Усі змінні частини та комплектуючі підходять для миття в посудомийній машині.

Корпус приладу
Занурювальна частина Tefal HB653838 виконана з нержавіючої сталі. У нижній частині продовгуватого, зручного для утримання однією рукою корпусу розміщується ніж. Усі робочі частини зроблені з міцного металевого матеріалу. Комплектується пристрій місткою мірною склянкою на 0,8 літра, зробленою з пластику.

Комплектуючі
Блендер Tefal HB653838 поставляється з окремим подрібнювачем і вінчиком. Невеликий подрібнювач з об'ємом пластикового контейнера на 0,5 літрів і подвійного гострого ножа. Для збивання різноманітних продуктів і замішування рідкого тіста застосовується вінчик. Довжина приладу 41 сантиметр, вага всього 1,37 кг. 

Тип

Занурювальний блендер

Потужність, Вт

800

Регуляція швидкості

Є

Кількість швидкостей

20

Турборежим

Є

Насадки

Вінчик

Подрібнювач

Для колки льоду

Матеріал ніжки блендера

Нержавіюча сталь

Матеріал ножів

Hержавіюча сталь

Матеріал чаші

Пластик

Обсяг чаші, л

0,5

Об'єм мірної склянки, л

0.8

Особливості

Комплектуючі можна мити в посудомийній машині

Живлення

Від мережі

Фізичні параметри
Розміри, см

41 х 7 х 7

Вага, кг

1.37

Колір

Чорний, сріблястий