Код: 6442439 Занурювальний блендер Tefal HB65LD38

  • Артикул: HB65LD38
  • Тип: Занурювальний блендер
  • Потужність: 1000 Вт
  • Кількість швидкостей: 20

Гарантія: 2 года

Швидкість і можливості
Ручний міксер Tefal HB65LD38 - високопродуктивний сучасний прилад, який полегшує процес збивання кремів, приготування коктейлів, змішування продуктів і замішування тіста необхідної консистенції. Дозволяє заощадити час і зусилля на приготуванні улюблених страв. Крім того, малогабаритний і легкий інструмент, незважаючи на оснащення потужним двигуном, працює тихо та без вібрації. При необхідності, використовуючи спеціальні насадки, міксер можна використовувати як кавомолку або шатківницю овочів і фруктів.

Дизайн і ергономічність
Вишуканий дизайн Tefal HB65LD38, ретельно продумана ергономіка й універсальність припаде до смаку найвимогливішим користувачам, які надають перевагу смачній і здоровій їжі. Витончена зігнутість рукоятки з м'якою на дотик поверхнею, виключає вислизання навіть з вологою руки та гарантує надійний захват лівшам і правшам.

Оснащеність і керованість
Швидкість обертання насадок міксера Tefal HB65LD38 для різних продуктів регулюється легким поворотом перемикача, без вимкнення приладу. Оснащення імпульсним режимом дає можливість регулювати швидкість обертання насадок, посилюючи або послаблюючи натискання на кнопку, що доцільно при подрібненні твердих компонентів (сир, лід). Нетривале прискорення обертання робочих елементів при натисканні на кнопку, забезпечує функція «турборежим», яка використовується для швидкого завершення помелу або перемішування інгредієнтів. Легкість обробки продуктів і відмінний результат при виконанні операцій забезпечить хрестоподібна конструкція ножів з високоміцної нержавіючої сталі. Захисна кришка на чаші гарантує чистоту та порядок на робочій поверхні, не дозволяючи розбризкуватися компонентам, які змішуються.

Легкий догляд
Місткий контейнер і мірна склянка з міцного пластику використовується для зберігання сумішей у холодильнику. Для видалення забруднень зі знімних частин приладу застосовується як ручна мийка під проточною водою, так і посудомийна машина. 

Тип

Занурювальний блендер

Потужність, Вт

1000

Регуляція швидкості

Є

Кількість швидкостей

20

Турборежим

Є

Імпульсний режим

Є

Насадки

Вінчик

Для шинкування

Дрібна терка

Матеріал ніжки блендера

Метал

Матеріал чаші

Пластик

Обсяг чаші, л

0,5

Об'єм мірної склянки, л

0.8

Живлення

Від мережі

Фізичні параметри
Розміри, см

41 х 7 х 7

Колір

Сірий, сталевий