Код: 6317292 Мережевий фільтр Defender ES 1.8m 6 роз. White (99489)

  • Артикул: 99489
  • Тип: Мережевий фільтр
  • Кількість розеток: 6
  • Довжина кабелю: 1.8 м

Гарантія: 12 місяців

Мережевий фільтр живлення Defender 151, 1.8 m, 6 роз (99489) - це пристрій початкового рівня, економічний варіант вирішення проблеми захисту електроживлення. Призначений для під'єднання комп'ютерної периферії, широкого спектра побутової та електронної техніки, включаючи чайники і електронагрівачі.

Мережеві фільтри Defender DFS 151 серії захищають від короткого замикання, перевантажень по струму й імпульсних перешкод. «На борту» у мережевого фільтра на 6 розеток «євростандарт», корпус виконаний з міцного негорючого пластику ABS. Зручний широкий вимикач із захистом від випадкового вимкнення розташований зверху.

Defender - це російська торгова марка, під якою випускаються периферійні пристрої та комп'ютерні аксесуари. Бренд Defender був заснований в 1990 році. І свою історію розпочав з виробництва захисних екранів для моніторів, які в ті роки повсюдно використовувалися для зниження шкідливого впливу комп'ютерного випромінювання на користувачів.

Звідси походить і назва бренду (Defender у перекладі з англійської мови означає «захисник»). З 1992 року асортимент торгової марки почав розширюватися. Товари Defender виготовляються на заводах у Західній Європі та в Східній Азії. 

Тип

Мережевий фільтр

Тип розеток

Євровилка

Кількість розеток, шт

6

Довжина кабелю, м

1,8

Вимикач

Так

Особливості

Заземлення

Індикатор мережі

Кріплення на стіну

Корпус з негорючого пластику

Захист

Від короткого замикання

Від стрибків напруги

Від перевантажень

Колір

Білий