Код: 6316671 Гребінець Remington CB7400

  • Тип: Гребінець
  • Потужність: 62 Вт
  • Артикул: 45580560100

Гарантія: Без гарантий

Remington створив революційний продукт, який дозволить випрямити волосся до ідеально гладкого результату за лічені хвилини. Поєднуючи в одному інноваційному продукті щітку-гребінець і випрямляч, ми представляємо Електричну щітку для випрямлення волосся Remington. Щітка розроблена для збереження природного обсягу волосся з їх одночасним випрямленням до досконалості. В результаті вас чекає природний прямий стиль зі збереженням об'єму.

Антистатичне керамічне покриття зменшує сплутування волосся. Це дозволяє щітці плавно проходити пасмами волосся, без їх сплутування і мінімізуючи утворення статики. Дійсно ідеальний прилад для випрямлення волосся з глянцевим стилем за лічені хвилини!

Економія часу
Випрямлення широких пасм волосся від коренів до кінчиків з приголомшливою легкістю, навіть якщо у вас густе та неслухняне волосся. Ще жоден прилад не був таким ефективним і швидким в застосуванні.

Пряме та гладке волосся. Дуже просто.
Три температурних режими дозволять обрати налаштування, яке підходить саме вашому типу волосся. Простота користування дозволить досягти прямого і гладкого волосся швидше, ніж будь-коли. 

Тип

Гребінець

Потужність, Вт

62

Кількість температурних режимів

3

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Функції

Іонізація

Особливості

Час нагріву 15 сек

Термоізольований накінечник

Діапазон температури нагріву: 150-230° С

Довжина кабелю, м

1.8

Розміри, см

7.3 х 27.9 х 4.6

Вага, кг

0.51

Колір

Сірий